466 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Witamina C Aliness 1000 mg Plus

Producent: Medicaline
Kategoria: Witamina C

Witamina C Aliness 1000 mg Plus

Producent: Medicaline Kategoria: Witamina C

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Witamina C Aliness 1000 mg Plus – informacje o produkcie

Aliness Witamina C 1000 mg Plus – suplement diety wyprodukowany przez polską firmę Medicaline, która zajmuje się budowaniem świadomości zdrowej suplementacji i dostarczaniem najwyższej jakości produktów.

Środek, jako jedyny na rynku, występuje w postaci mikroaktywnych kapsułek wegetariańskich, a ponadto jest pozbawiony glutenu, laktozy i soi – dlatego jest bezpieczny dla alergików. Do produkcji suplementu Aliness wykorzystano witaminę C jakości farmaceutycznej, a proces wytwarzania produktu spełnia wszystkie wymogi farmakopei europejskiej. Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia to 1 kapsułka dziennie, w trakcie posiłku. W składzie suplementu można znaleźć połączenie kwasu L-askorbinowego oraz L-askorbinianu sodu oraz dodatek bioflawonoidów cytrusowych o stężeniu aż 95%, hesperydynę, rutynę i acerolę.

Suplement Aliness Witamina C 1000 mg Plus jest sprzedawany w szczelnym, plastikowym opakowaniu o pojemności 100 kapsułek. Na stronie producenta za produkt ten zapłacimy ok. 30 zł.

Nasza opinia o produkcie Aliness Witamina C 1000 mg Plus

Aliness Witamina C 1000 mg Plus to produkt, który jest godny polecenia, przede wszystkim ze względu na swoją formułę. Otóż producent oferuje nam suplement w postaci wegetariańskich mikrokapsułek, które dzięki swoim właściwościom kontrolują uwalnianie substancji aktywnej. Na skutek tego witamina C może uwalniać się aż przez 12 h, co znacząco zwiększa jej skuteczność.

Dodatkowym atutem produktu Aliness Witamina C 1000 mg Plus jest to, że zasadowy odczyn L-askorbinianu sodu pozwala ograniczyć dolegliwości żołądkowe, które mogą pojawić się po długim stosowaniu kwasu L-askorbinowego.

Opinie o Witamina C Aliness 1000 mg Plus - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 1 = 1

Podobne