466 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Witamina C 1000 Swanson z dziką różą

Producent: Swanson Health Products
Kategoria: Witamina C

Witamina C 1000 Swanson z dziką różą

Producent: Swanson Health Products Kategoria: Witamina C

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • witamina C
  • suplement diety witamina c
  • suplement witamina c
  • witamina c swanson

Witamina C 1000 Swanson z dziką różą – informacje o produkcie

Swanson Witamina C1000 z dziką różą – suplement diety wyprodukowany przez firmę Swanson Health Products.

Skład produktu zawiera witaminę C oraz bioflawonoidy z dzikiej róży, które wspomagają działanie i zwiększają wchłanialność kwasu L-askorbinowego. Środek występuje w postaci niewielkich kapsułek, z których każda posiada 1000 mg witaminy C i 60 mg dzikiej róży. Ze względu na wysoką zawartość składników zalecane spożycie to 1 kapsułka produktu co drugi dzień. Suplement jest polecany osobom z dużym niedoborem witaminy C w celu zoptymalizowania działania układu odpornościowego.

Swanson Witamina C 1000 z dziką różą jest dostępny w szczelnym opakowaniu o różnych pojemnościach 30, 90, 250 kapsułek. Cena suplementu jest uzależniona od danego opakowania i wynosi kolejno: 11 zł, 19 zł i ok. 60 zł.

Nasza opinia o produkcie Swanson Witamina C 1000 z dziką różą

Produkt Swanson Witamina C 1000 z dziką różą zawiera kompleks witaminy C i bioflawonoidów, dlatego jest wskazany dla osób, których organizm ma trudności z przyswojeniem tych składników. Atutem suplementu jest jego naturalny skład i różnorodność pojemności – to pozwala na sprawdzenie skuteczności środka przed zakupem większego opakowania. Z powodu wysokiej ilości substancji aktywnych preparat powinien być stosowany co drugi dzień, a to przekłada się na wydajność suplementu i jego atrakcyjną cenę.

Przed zakupem produktu Swanson Witamina C 1000 z dziką różą warto pamiętać, że nie jest on wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Opinie o Witamina C 1000 Swanson z dziką różą - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

87 + = 91

Podobne