466 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Witamina C Wish Kwas L-Askorbinowy 1000 mg

Producent: Wish
Kategoria: Witamina C

Witamina C Wish Kwas L-Askorbinowy 1000 mg

Producent: Wish Kategoria: Witamina C

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Witamina C Wish Kwas L-Askorbinowy 1000 mg – informacje o produkcie

Wish Witamina C Kwas L-Askorbinowy 1000 mg – środek firmy Wish, która specjalizuje się w produkcji i sprzedaży suplementów diety oraz produktów ekologicznych.

Preparat jest dostępny w postaci proszku do rozpuszczania w wodzie. Produkt marki Wish wyróżnia się jednoskładnikową recepturą – w składzie występuje witamina C w czystej postaci (1g to 1000mg witaminy C). Suplement jest odpowiedni dla wegan i wegetarian, występuje bez dodatku skrobi, soli, cukru, glutenu, jaj, soi, białka mleka i laktozy. Wish Witamina C to preparat kierowany do osób intensywnie trenujących sport, pracujących fizycznie i żyjących w zanieczyszczonym środowisku.

Suplement występuje w jednokilogramowym foliowym opakowaniu, do którego dołączona jest miarka ułatwiająca precyzyjne odmierzenie zalecanej porcji dziennej. Cena proszku jest różnorodna, zazwyczaj mieści się w przedziale od 35 do 40 zł.

Nasza opinia o produkcie Wish Witamina C Kwas L-Askorbinowy 1000 mg

Dzięki temu, że produkt Wish Witamina C Kwas L-Askorbinowy występuje w postaci proszku o wysokiej zawartości witaminy C, jest świetnym wyborem dla osób narażonych na duży wysiłek fizyczny. Dodatkową zaletą suplementu jest jego skład, w którym znajdziemy czystą witaminę C bez żadnych dodatków. Środek charakteryzuje się także wygodą, ponieważ forma proszku jest alternatywą dla osób, które nie przepadają za przyjmowaniem tabletek. Niestety wadą produktu jest opakowanie o zamknięciu strunowym, które może się łatwo rozszczelnić.  

Na uwagę zasługuje pojemność i cena suplementu. Dzienna porcja produktu Wish Witamina C to 1g proszku rozpuszczony w 200 ml wody, zatem w opakowaniu znajduje się aż 1000 dawek witaminy C. Wobec tego cena proszku jest dość atrakcyjna.

Opinie o Witamina C Wish Kwas L-Askorbinowy 1000 mg - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 74 = 76

Podobne