466 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Witamina C DOZ PRODUCT tabletki powlekane

Producent: DOZ PRODUCT
Kategoria: Witamina C

Witamina C DOZ PRODUCT tabletki powlekane

Producent: DOZ PRODUCT Kategoria: Witamina C

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • witamina C
  • suplement diety witamina c
  • suplement witamina c
  • witamina c doz product

Witamina C DOZ PRODUCT tabletki powlekane – informacje o produkcie

DOZ PRODUCT Witamina C, tabletki powlekane – środek firmy DOZ PRODUCT, która specjalizuje się w produkcji suplementów diety, wyrobów medycznych oraz kosmetyków.

Produkt występuje w niewielkich tabletkach powlekanych, które są łatwe do połknięcia nawet dla dzieci. Jedna tabletka suplementu zawiera 200 mg witaminy C, dlatego zalecana dzienna dawka produktu to: w przypadku dzieci powyżej 6 roku życia – 1 tabletka dziennie, a w przypadku dorosłych – 2 tabletki dziennie. Skład preparatu DOZ PRODUCT Witamina C jest dość rozbudowany, zawiera m. in.: barwnik – dwutlenek tytanu, naturalny aromat cytrynowy, substancje wypełniające (celulozę, sorbitole), w składnikach otoczki: substancję glazurującą – hydroksypropylometylocelulozę.

DOZ PRODUCT Witamina C jest dostępny w papierowym opakowaniu o pojemności 60 tabletek. W aptekach za ten produkt zapłacimy ok. 6 zł.

Nasza opinia o witaminie C DOZ PRODUCT

Produkt DOZ PRODUCT Witamina C jest przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia. Choć skład preparatu jest rozbudowany, to nie znajdziemy w nim cukru, glutenu i laktozy. Dlatego jest on świetną alternatywą dla diabetyków, wegan i wegetarian.

Największą wadą suplementu jest to, że występuje w małych dawkach i z tego powodu trzeba pamiętać o jego dwukrotnej suplementacji w ciągu dnia (w przypadku osób dorosłych). Mimo że cena środka jest niewielka, to podczas codziennego przyjmowania, produkt nie jest wydajny. 

Opinie o Witamina C DOZ PRODUCT tabletki powlekane - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 7 = 2

Podobne