958 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Zakwas buraczany Lidl

Producent: Ryneczek Lidla
Kategoria: Ogólna
zakwas buraczany lidl

Zakwas buraczany Lidl

Producent: Ryneczek Lidla Kategoria: Ogólna

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Zakwas buraczany Lidl – co to za produkt?

Zakwas buraczany Lidl to produkt marki Ryneczek Lidla – marki własnej należącej do sieci sklepów Lidl będącej częścią międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl.

Pod marką Ryneczek Lidla dostępne są różne owoce i warzywa, w tym także zakwas buraczany. Jest to zakwas wytwarzany z buraków ćwikłowych. To produkt niepasteryzowany. Nie zawiera dodatku substancji konserwujących. Wymaga przechowywania w temperaturze 2-8 stopni. Po otwarciu zakwas należy spożyć w ciągu 24 godzin.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Lidl.

Średnia cena zakwasu buraczanego to 4 złote za opakowanie zawierające 250 ml produktu.

Zobacz też naszą opinię o barszczu czerwonym Krakus :)

Z czego składa się zakwas buraczany z Lidla? Składniki i wartości odżywcze produktu

W skład zakwasu buraczanego z Lidla wchodzą: zakwas buraczany (woda, 44% burak ćwikłowy, sól, przyprawy, 0,5% czosnek)

100 ml produktu dostarcza: 9 kcal (0,2 g tłuszczu, 0,7 g białka, 1,2 g węglowodanów)

Produkt dostępny jest w szklanej butelce o pojemności 250 ml.

Czy warto kupić zakwas buraczany Lidl? Nasza opinia

Zakwas buraczany marki Lidl to produkt, który z powodzeniem można wykorzystać jako bazę czerwonego barszczu, chłodnika czy innych buraczanych zup. Doskonale sprawdzi się także do samodzielnego picia jako zdrowotny napój pełen cennych wartości. Zakwas dostarczy organizmowi wielu witamin (z grupy B, a także witamin C, E, A i K) oraz składników mineralnych (żelaza, magnezu, wapnia i potasu). Jest też dobrym źródłem bakterii priobiotycznych. To świeży produkt niepasteryzowany, co oznacza, że nie został poddany działaniu wysokiej temperatury.

Gotowy zakwas z całą pewnością pozwoli zaoszczędzić nieco czasu i wysiłku potrzebnych do jego samodzielnego zrobienia. Samo przyrządzenie nie jest wprawdzie skomplikowane, ale istnieje sporo ryzyko, że w domu zakwas nam się nie uda – jego zrobienie wymaga bowiem odpowiednich warunków, a także sporo wprawy.

Trzeba też przyznać, że zakwas buraczany z Lidla jest smaczny – kwaskowy, intensywny, z wyraźną czosnkową nutą. Ma przyjemną, nieprzejrzystą konsystencję i przepiękny kolor – nasycony, intensywny, głęboki, wręcz rubinowy. Całość pachnie apetycznie i zachęcająco.

Warto również wspomnieć, że zakwas sprzedawany jest w szklanej butelce, co zapewnia mu najlepsze warunki przechowywania i świeżość. Skład produktu nie wzbudza żadnych wątpliwości. Na liście składników próżno szukać konserwantów czy innych sztucznych dodatków. Mamy tu same naturalne surowce, tradycyjnie wykorzystywane do zrobienia zakwasu.

Cena zakwasu buraczanego Lidl jest przy tym korzystna.

Zachęcamy też do przeczytania naszej opinii o barszczu czerwonym Winiary :)

Opinie o Zakwas buraczany Lidl - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

87 − 81 =

Podobne