937 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Żel aloesowy Biedronka

Producent: Be Beauty
Kategoria: Ogólna
żel aloesowy biedronka

Żel aloesowy Biedronka

Producent: Be Beauty Kategoria: Ogólna

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Żel aloesowy Biedronka – informacje o produkcie

Żel aloesowy Biedronka to produkt marki Be Beauty – marki własnej należącej do sieci sklepów Biedronka będącej częścią portugalskiego przedsiębiorstwa Jeronimo Martins.

Pod marką Be Beauty dostępne są różnego rodzaju kosmetyki, w tym także żel aloesowy. Jest to wielofunkcyjny kosmetyk przeznaczony do pielęgnacji ciała, skóry twarzy i włosów. Zawiera aloes z organicznych plantacji (99%), alantoinę oraz D-panthenol. Nie zawiera surowców pochodzenia zwierzęcego (vegan friendly). Producent zaleca nanieść na skórę niewielką ilość żelu, delikatnie wmasować i pozostawić do wchłonięcia. Kosmetyk można nakładać również na suche lub wilgotne końcówki włosów, nie wymaga spłukiwania.

Średnia cena żelu aloesowego z Biedronki to 15-17 złotych za opakowanie zawierające 200 ml produktu.

Nasza opinia o żelu aloesowym Biedronka

Żel aloesowy Biedronka to kosmetyk o bardzo szerokim (wręcz uniwersalnym) zastosowaniu – jest naprawdę wielofunkcyjny, zgodnie zresztą z deklaracją producenta znajdującą się na opakowaniu. Żel może być bowiem stosowany na skórę ciała i twarzy, a także włosy. Świetnie sprawdzi się do pielęgnacji skóry podrażnionej. Doskonale spisuje się po opalaniu – koi i skutecznie nawilża przesuszoną skórę i włosy. Może być używany także miejscowo na suche punkty na skórze czy też po ugryzieniu przez owady. Spełni swoją rolę również jako serum do twarzy czy odżywka do włosów. Zmiękcza włosy, ułatwia ich rozczesywanie, eliminuje elektryzowanie, nie obciążając ich przy tym. Łagodzi też skórę po depilacji.

Kosmetyk ma żelową, lekką i delikatną konsystencję oraz charakterystyczny, a przy tym łagodny, świeży i przyjemny zapach. Łatwo się rozprowadza – zarówno po skórze, jak i włosach – i szybko wchłania. Nie wywołuje uczucia lepkości, nie pozostawia tłustego filmu.

Warto też wspomnieć, że żel aloesowy z Biedronki znajduje się w estetycznym opakowaniu o atrakcyjnym kształcie przypominającym liść aloesu. Jest też wydajny i znajduje się w stałym asortymencie sieci. Jego aplikacja jest łatwa, wygodna i higieniczna.

Cena żelu aloesowego Biedronka jest przy tym atrakcyjna.

Opinie o Żel aloesowy Biedronka - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

32 − = 24

Podobne