914 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Cevapcici Lidl

Producent: Grill & Fun
Kategoria: Ogólna
cevapcici lidl

Cevapcici Lidl

Producent: Grill & Fun Kategoria: Ogólna

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Cevapcici Lidl – informacje o produkcie

Cevapcici Lidl to produkt marki Grill & Fun – marki własnej należącej do sieci sklepów Lidl będącej częścią międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl.

Pod marką Grill & Fun dostępne są różnego rodzaju dania na grilla, w tym cevapcici. Jest to danie w stylu bałkańskim w formie grubych, krótkich kotlecików, wytwarzanych na bazie siekanego mięsa wołowego. Produkt wymaga obróbki termicznej – na grillu, patelni lub w piekarniku.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Lidl.

100 gramów produktu dostarcza: 244 kcal (19 g tłuszczu, 17 g białka, 0,5 g węglowodanów)

Średnia cena cevapcici marki Lidla to 15 złotych za opakowanie zawierające 500 gramów produktu.

Nasza opinia o cevapcici Lidl

Cevapcici Lidl to produkt, który znakomicie sprawdzi się jako danie na grilla. Z całą pewnością stanowić będzie ciekawe urozmaicenie dla klasycznych grillowanych potraw, typu karkówka, kiełbasa, kaszanka itd. Całość jest gotowa do spożycia, wystarczy poddać mięso obróbce termicznej. Niewątpliwie pozwoli to zaoszczędzić czas i wysiłek włożone w samodzielne przygotowanie potrawy. Grillowanie nie jest przy tym jedynym możliwym sposobem obróbki – wyrób z powodzeniem możemy również usmażyć lub upiec w piekarniku.

Trzeba też przyznać, że cevapcici z Lidla smakuje naprawdę dobrze. Jest odpowiednio doprawione, aromatyczne, po prostu smaczne. Pachnie bardzo przyjemnie i zachęcająco. Danie ma formę krótkich kotlecików-paluszków. Świetnie smakuje w połączeniu z sosem czosnkowym albo sosem tzatziki. Można je serwować również z ajwarem. Doskonale wypada w towarzystwie grillowanych warzyw.

Cena cevapcici Lidl jest przy tym atrakcyjna.

Opinie o Cevapcici Lidl - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 1 = 2

Podobne