466 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Chipsy Lay’s paprykowe

Producent: Frito-Lay Poland
Kategoria: Chipsy

Chipsy Lay’s paprykowe

Producent: Frito-Lay Poland Kategoria: Chipsy

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • chipsy Lay's
  • chipsy
  • chipsy paprykowe
  • lays paprykowe

Chipsy Lay’s paprykowe – informacje o produkcie

Chipsy Lay's – produkt marki Lay’s, która od 1965 roku jest częścią firmy PepsiCo, której produkty dostępne są w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie, a każda z 22 najlepiej sprzedających się marek generuje w ciągu roku przychody przekraczające jeden miliard dolarów amerykańskich.

Lay’s o smaku paprykowym to delikatne i kruche chipsy ziemniaczane. W składzie produktu znajdziemy m.in.: ziemniaki, oleje roślinne (rzepakowy, słonecznikowy w zmiennych proporcjach), preparat aromatyzujący, wzmacniacze smaku, czosnek w proszku, barwnik (ekstrakt z papryki), mączka chleba świętojańskiego, regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, kwas jabłkowy). Chipsy należy przechowywać w suchym i nienasłonecznionym miejscu.

W sklepach spożywczych występują dwie podstawowe pojemności opakowań produktu – 28 g oraz 140 g. Za 140 g chipsów Lay’s zapłacimy od 6 do 7 złotych. W paczce zawierającej 140g produktu znajdziemy ok. 4-5 porcji.

Nasza opinia o chipsach Lay’s o smaku paprykowym

Chipsy Lay’s o smaku paprykowym należą dziś do jednych z kultowych produktów tego typu. Z pewnością są one także najpopularniejszymi chipsami z oferty Lay’s, bo wyróżniają się wyjątkowo intensywnym smakiem i aromatem. Z tego powodu są one świetnym wyborem na każdy wieczór filmowy, mecz czy spotkanie ze znajomymi. Ciekawostką jest to, że Lay’s o smaku paprykowym zawierają najmniejszą ilość tłuszczy nasyconych wśród innych produktów tej kategorii – 20 g chipsów ma tyle samo kalorii, co 3 pomidory!

Niestety w składzie tych chipsów znajdują się niezdrowe składniki: wzmacniacze smaku czy aromaty. Minusem produktu jest także cena. Wybierając te chipsy, alergicy powinni zwrócić uwagę na to, że produkt może zawierać w składzie śladowe ilości glutenu i orzechów.

Opinie o Chipsy Lay’s paprykowe - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

76 − 74 =

Podobne