948 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Creme brulee Lidl

Producent: DeLuxe
Kategoria: Ogólna
creme brulee lidl

Creme brulee Lidl

Producent: DeLuxe Kategoria: Ogólna

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Creme brulee Lidl – najważniejsze informacje o produkcie

Creme brulee Lidl to produkt marki DeLuxe – marki własnej należącej do sieci sklepów Lidl będącej częścią międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl.

Pod marką DeLuxe dostępne są różnego rodzaju spożywcze produkty luksusowe, m.in. rozmaite desery, w tym creme brulee. Jest to deser mleczny charakterystyczny dla kuchni francuskiej. Ma postać kremu wytwarzanego na bazie mleka, śmietanki i jajek, z dodatkiem karmelizowanego brązowego cukru. Deser należy przechowywać w lodówce.

Kraj produkcji: Francja.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Lidl.

Średnia cena cremu brulee z Lidla to 7 złotych za opakowanie zawierające 200 gramów produktu (2×100 g).

Creme brulee z Lidla – sposób przygotowania

Producent podaje dwa sposoby przygotowania deseru:

  • bez użycia piekarnika – po zdjęciu wieczka deser równomiernie posypać załączonym do opakowania brązowym cukrem. Pozostawić na 1-2 minuty. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu;
  • w piekarniku – po zdjęciu wieczka posypać deser brązowym cukrem (w tym przypadku nie należy używać cukru dołączonego do opakowania), a następnie wstawić na kilka minut do nagrzanego wcześniej piekarnika i pozostawić do momentu karmelizacji. Spożywać po uprzednim schłodzeniu.

Składniki i wartości odżywcze creme brulee marki Lidl

W skład cremu brulee marki Lidla wchodzą: krem 97% (mleko pełne, śmietanka 30%, cukier, masa jajowa 10%, żółtko jaja 4%, skrobia modyfikowana ziemniaczana, białko mleka, laktoza z mleka), skarmelizowany brązowy cukier 3%.

100 gramów produktu dostarcza: 229 kcal (13,4 g tłuszczu, 4,6 g białka, 22,5 g węglowodanów)

Czy warto kupić creme brulee z Lidla? Nasza opinia

Creme brulee Lidl to bardzo smaczny krem, który doskonale sprawdzi się jako szybki do przygotowania deser. Jego przyrządzenie nie zajmuje wiele czasu i nie wymaga żadnych zdolności kulinarnych. Zwłaszcza że w jednej z sugerowanych opcji wystarczy posypać go dołączonym cukrem.

Deser świetnie spisze się w roli słodkiej przekąski. Znakomicie smakuje w towarzystwie filiżanki kawy. Z powodzeniem można poczęstować nim też gości. Szczególnie że prezentuje się bardzo dobrze i jest naprawdę pyszny.

W smaku creme brulee z Lidla jest łagodny, bardzo przyjemny, mocno śmietankowy, z waniliową nutą. Jego konsystencja jest delikatna, bardzo gładka, lekka, przypomina mus. Całość wieńczy brązowy cukier. Trzeba też przyznać, że ten dołączony do opakowania bardzo dobrze spisuje się w swojej roli.

Skład produktu nie wzbudza wątpliwości. Na liście składników nie znajdziemy konserwantów ani żadnych sztucznych czy zbędnych dodatków.

Z całą pewnością warto również wspomnieć, że deser znajduje się w szklanych miseczkach (2 porcje w opakowaniu). Przypomina to klasyczny sposób podawania kremu (creme brulee zwykle serwowany jest w kokilkach). Poza tym miseczki po umyciu można użyć ponownie w innym celu.

Cena cremu brulee Lidl jest przy tym korzystna.

Opinie o Creme brulee Lidl - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

36 + = 46

Podobne