937 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Fasola edamame Lidl

Producent: Vitasia
Kategoria: Ogólna
fasola edamame lidl

Fasola edamame Lidl

Producent: Vitasia Kategoria: Ogólna

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Fasola edamame Lidl – informacje o produkcie

Fasola edamame Lidl to produkt marki Vitasia – marki własnej należącej do sieci sklepów Lidl będącej częścią międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl.

Pod marką Vitasia dostępne są różnego rodzaju produkty spożywcze charakterystyczne dla kuchni azjatyckiej, w tym także fasola edamame z serii Vitasia Japanese Style. Są to młode nasiona soi w strączkach. Jest to produkt głęboko mrożony, gotowy do spożycia po obróbce termicznej.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Lidl.

100 gramów produktu dostarcza: 153 kcal (7,3 g tłuszczu, 14 g białka, 4,8 g węglowodanów)

Średnia cena fasoli edamame z Lidla to 7 złotych za opakowanie zawierające 400 gramów produktu.

Nasza opinia o fasoli edamame Lidl

Fasola edamame Lidl to produkt, który doskonale sprawdzi się jako składnik wielu różnego rodzaju potraw. Wyjątkowo dobrze wypada w daniach kuchni azjatyckich. Świetnie smakuje w zupach, gulaszach, a także sałatkach. Fasolkę z powodzeniem możemy dodać także do dań typu curry, pad thai czy potraw na bazie ryżu. Po ugotowaniu może stanowić też samodzielną przekąskę, podobnie jak rodzimy bób, którym zajadamy się latem.

Należy też wiedzieć, że nasiona soi stanowią bogate źródło wielu cennych dla zdrowia składników. Dostarczają organizmowi sporo wartościowego białka, a także dużo witamin i minerałów. Zawierają też błonnik i kwasy omega 3. Są przy tym niskokaloryczne.

Warto też wspomnieć, że strączki mają dość twardą i łykowatą strukturę. Zwykle więc fasolę spożywa się po wyłuskaniu – ziarna są miękkie, mięsiste i bardzo smaczne. W ich smaku wyczuwalna jest charakterystyczna słodycz. Poza tym są delikatne i maślane. Mają piękny, intensywnie zielony kolor, co wpływa także na estetykę przygotowanych potraw.

Fasola edamame z Lidla jest przy tym atrakcyjna.

Opinie o Fasola edamame Lidl - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 4 = 3

Podobne