876 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Olej w sprayu Lidl

Producent: Kania
Kategoria: Ogólna
olej w sprayu Lidl

Olej w sprayu Lidl

Producent: Kania Kategoria: Ogólna

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Olej w sprayu Lidl – informacje o produkcie

Olej w sprayu Lidl to produkt marki Kania – marki własnej należącej do sieci sklepów Lidl będącej częścią międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl.

Pod marką Kania dostępne są różnego rodzaju produkty spożywcze, w tym także olej w sprayu. Jest to oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia (Olive Spray Extra Virgin) – w wersji klasycznej występuje bez żadnych dodatków. Dostępna jest w opakowaniu wyposażonym w dozownik do spryskiwania. Produkt należy przechowywać w suchym, chłodnym miejscu, z dala od światła. Oferta marki obejmuje również oliwę w sprayu o smaku czosnkowym.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Lidl.

100 ml produktu dostarcza: 808 kcal (91,4 g tłuszczu, 0 g białka, 0 g węglowodanów)

Średnia cena oleju w sprayu z Lidla to 15 złotych za opakowanie zawierające 200 ml produktu.

Nasza opinia o oleju w sprayu Lidl

Olej w sprayu Lidl to produkt, który znajdzie swoje miejsce właściwie w każdej kuchni. Doskonale sprawdzi się w przypadku próby ograniczania tłuszczu podczas przyrządzania posiłków. Z całą pewnością przyda się więc osobom stosującym diety odchudzające czy z innych względów, np. zdrowotnych, unikających zbyt dużej ilości tłuszczu w codziennym jadłospisie.

Wygodny i praktyczny dozownik, w jaki wyposażona jest butelka, pozwala na równomierne i precyzyjne rozprowadzenie oleju na wybranej powierzchni. Produkt będzie przydatny podczas gotowania, smażenia, grillowania i pieczenia. Świetnie sprawdzi się w większości przypadków, w których stosujemy olej czy oliwę w klasycznej postaci. Doskonale wypada podczas przygotowywania naleśników czy różnego rodzaju placuszków – wystarczy spsikać nim kilka razy patelnię. Tak samo postępuje się zresztą w przypadku natłuszczania blach przed pieczeniem. Olej w sprayu z Lidla śmiało można wykorzystać także podczas robienia sałatek czy też do spryskiwania tłuszczem pieczywa.

Sposób rozprowadzania oleju wpływa również na wydajność produktu – jedno psiknięcie to naprawdę jego niewielka ilość, opakowanie starczy więc na długo. Sama aplikacja jest wygodna i łatwa, a butelka poręczna. Warto również wspomnieć, że jest to oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia (extra virgin).

Cena oleju w sprayu Lidl jest przy tym korzystna.

Opinie o Olej w sprayu Lidl - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 22 = 24

Podobne