876 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Sezam Lidl

Producent: Vitasia
Kategoria: Ogólna
sezam lidl

Sezam Lidl

Producent: Vitasia Kategoria: Ogólna

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Sezam Lidl – informacje o produkcie

Sezam Lidl to produkt marki Vitasia – marki własnej należącej do sieci sklepów Lidl będącej częścią międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl.

Pod marką Vitasia dostępne są różnego rodzaju produkty spożywcze charakterystyczne dla kuchni azjatyckiej, w tym także sezam – z serii Vitasia Japan. Są to łuskane ziarna białego sezamu. Kraj pochodzenia produktu to Indie. Oferta marki obejmuje również sezam biały prażony.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Lidl.

W skład sezamu z Lidla wchodzą: nasiona sezamu 100%.

100 gramów produktu dostarcza: 647 kcal (60 g tłuszczu, 23 g białka, 2,1 g węglowodanów)

Średnia cena sezamu z Lidla to 3 złote za opakowanie zawierające 50 gramów produktu.

Nasza opinia o sezamie Lidl

Sezam Lidl to produkt, który doskonale sprawdzi się jako składnik wielu różnego rodzaju potraw. Świetnie wypada jako dodatek do wypieków ciast i pieczywa. Z powodzeniem można wykorzystać go podczas panierowania mięs, ryb i warzyw czy też jako posypkę do sałatek, surówek i zup. Jest niezastąpionym dodatkiem do potraw azjatyckich. Znakomicie smakuje także jako składnik musli, owsianek, kasz śniadaniowych. Wykazuje przy tym szereg właściwości prozdrowotnych, stanowiąc bogate źródło białka i aminokwasów, a także wielu cennych dla zdrowia witamin i minerałów

Sezam z Lidla ma jasną barwę i wyrazisty, lekko słodkawy smak z orzechową nutą i delikatną goryczką – z całą pewnością nada potrawom i wypiekom oryginalnego i niepowtarzalnego charakteru. Produkt nie zawiera żadnych dodatków.

Cena sezamu Lidl jest przy tym korzystna.

Opinie o Sezam Lidl - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 43 = 51

Podobne