948 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Sok z granatu Lidl

Producent: 1001 Delights
Kategoria: Ogólna
sok z granatu lidl

Sok z granatu Lidl

Producent: 1001 Delights Kategoria: Ogólna

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Sok z granatu Lidl – informacje o produkcie

Sok z granatu Lidl to produkt marki 1001 Delights – marki własnej należącej do sieci sklepów Lidl będącej częścią międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl.

Pod marką 1001 Delights dostępne są różnego rodzaju produkty spożywcze charakterystyczne dla kuchni orientalnych, w tym sok z granatu. Jest to nektar pozyskiwany z koncentratu z owoców granatu (zawartość owoców minimum 25%).

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Lidl.

W skład soku z granatu z Lidla wchodzą: woda, 25% sok z koncentratu z granatu, cukier, kwas cytrynowy, kwas askorbinowy.

100 ml produktu dostarcza: 46 kcal (<0,5 g tłuszczu, <0,5 g białka,  11 g węglowodanów)

Średnia cena soku z granatu z Lidla to 6 złotych za opakowanie zawierające 1000 ml produktu.

Nasza opinia o soku z granatu Lidl

Sok z granatu Lidl to produkt, który świetnie sprawdzi się jako orzeźwiający i smaczny napój. Szczególnie dobrze smakuje odpowiednio schłodzony. Śmiało można dodać do niego także kostkę lodu. Można go wykorzystać również w roli składnika drinków.

Trzeba zresztą przyznać, że nektar jest bardzo dobry. Jego smak jest bogaty i wyrazisty, a aromat bardzo przyjemny. Sok ma piękną, intensywną barwę.

Skład produktu może budzić nieco wątpliwości z uwagi na to, że jest to sok z koncentratu. Zawiera również cukier. Na liście składników nie znajdziemy jednak sztucznych barwników, aromatów ani konserwantów. Warto przy tym zwrócić uwagę na informację znajdującą się na opakowaniu. Wyraźnie napisane jest tam, że jest to nektar. Ten to natomiast z definicji napój będący rozcieńczonym wodą sokiem, zwykle zawierający cukier lub substancje słodzące.

Sok z granatu z Lidla ma przy tym atrakcyjną cenę.

Zobacz też naszą opinie o różnych napojach gazowanych :)

Opinie o Sok z granatu Lidl - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 6 = 1

Podobne