914 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Sos balsamiczny Lidl

Producent: Italiamo
Kategoria: Ogólna
sos balsamiczny lidl

Sos balsamiczny Lidl

Producent: Italiamo Kategoria: Ogólna

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Sos balsamiczny Lidl – informacje o produkcie

Sos balsamiczny Lidl to produkt marki Italiamo – marki własnej należącej do sieci sklepów Lidl będącej częścią międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl.

Pod marką Italiamo dostępne są różnego rodzaju produkty spożywcze charakterystyczne dla kuchni włoskiej, w tym także sos balsamiczny. Jest to sos wytwarzany na bazie octu balsamicznego z Modeny (Aceto Balsamico di Modena ChOG Chronione Oznaczenie Geograficzne) i zagęszczonego moszczu winogronowego. Podstawowym wariantem produktu jest sos klasyczny. Oferta marki obejmuje również sos balsamiczny z sokiem truskawkowym, sos balsamiczny z sokiem malinowym i sos balsamiczny z sokiem pomarańczowym.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Lidl.

W skład sosu balsamicznego z Lidla wchodzą: Ocet balsamiczny z Modeny Aceto Balsamico di Modena [ocet winny (zawiera siarczyny), zagęszczony moszcz winogronowy (zawiera siarczyny)], zagęszczony moszcz winogronowy, skrobia modyfikowana.

Średnia cena sosu balsamicznego marki Lidla to 10 złotych za opakowanie zawierające 250 ml produktu.'

Nasza opinia o sosie balsamicznym Lidl

Sos balsamiczny Lidl to produkt o bardzo szerokim zastosowaniu w kuchni. Przede wszystkim wykorzystać go można jako przyprawę do wielu różnego rodzaju dań. Znakomicie sprawdzi się w rozmaitych sałatkach. Wystarczy parę kropel sosu, żeby uzyskać nową jakość smaku znanych już połączeń. Z powodzeniem możemy go użyć również do mięs, ryb i warzyw. Szczególnie dobrze wypada w potrawach pieczonych i grillowanych. Doskonale smakuje także jako dodatek do serów, wędlin oraz świeżych lub pieczonych owoców.

Smak sosu balsamicznego Lidl jest słodko-kwaśny i wyrazisty, ale też dość delikatny. Na pierwszy plan przebija się jego octowy charakter, ale nuta jest łagodna – o wiele łagodniejsza niż w przypadku octu spirytusowego. Sos ma ciemną barwę. Znajduje się w estetycznej i poręcznej buteleczce z wygodnym zamykanym dozownikiem.

Niewątpliwie warte podkreślenia jest też to, że sos zawiera prawdziwy ocet balsamiczny z Modeny. Potwierdzeniem oryginalności jest Chronione Oznaczenie Geograficzne produktu.

Sos balsamiczny z Lidla ma atrakcyjną cenę.

Zobacz też naszą opinię o sosie balsamicznym z Biedronki :)

Opinie o Sos balsamiczny Lidl - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 79 = 83

Podobne