937 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Woda kokosowa Lidl

Producent: Coconaut
Kategoria: Ogólna
woda kokosowa lidl

Woda kokosowa Lidl

Producent: Coconaut Kategoria: Ogólna

5.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Woda kokosowa Lidl – informacje o produkcie

Woda kokosowa Lidl to produkt marki Coconaut – polskiej marki znanej z produkcji wody kokosowej, należącej do firmy Quest Food.

Pod marką Coconaut dostępna jest woda kokosowa. Jest to naturalna, niegazowana woda pozyskiwana z młodych kokosów z Wietnamu, wzbogacona dodatkowo witaminą C. Oferta marki obejmuje również wodę kokosową gazowaną oraz wodę kokosową z sokami owocowymi.

Produkt dostępny jest m.in. w sieci sklepów Lidl.

W skład wody kokosowej z Lidla wchodzą: woda kokosowa z młodego kokosa (99,96%), kwas L-askorbinowy (witamina C).

100 ml produktu dostarcza: 22 kcal (0 g tłuszczu, 5,2 g białka, 5,5 g węglowodanów)

Średnia cena wody kokosowej z Lidla to 12 złotych za opakowanie zawierające 1000 ml produktu.

Zobacz też naszą opinię wodzie kokosowej z Biedronki :)

Nasza opinia o wodzie kokosowej Lidl

Woda kokosowa Lidl to produkt, który doskonale sprawdzi się jako naturalny napój izotoniczny. Bardzo sprawnie i szybko gasi pragnienie, jest orzeźwiający i smaczny. Świetnie nawadnia organizm, a przy tym stanowi bogate źródło wielu cennych dla zdrowia składników witamin i minerałów. Reguluje gospodarkę elektrolitową. Dodaje energii i przyspiesza trawienie. Można polecić go szczególnie osobom aktywnym fizycznie, a także w stanach odwodnienia. Dostarcza przy tym niewielu kalorii. Może być alternatywą dla wody mineralnej, zwłaszcza dla osób mających kłopot z piciem czystej wody.

Skład produktu nie wzbudza żadnych wątpliwości. Napój składa się wyłącznie z wody pozyskanej z młodego kokosa. Zawiera też dodatek witaminy C. Na liście składników próżno więc szukać konserwantów czy innych sztucznych substancji. Nie znajdziemy tu także cukru. Smak wody jest delikatny i lekko kokosowy, a jej barwa przejrzysta.

Warto również wspomnieć, że woda kokosowa z Lidla sprzedawana jest w poręcznej i estetycznej butelce. Produkt dostępny jest też w opakowaniach o mniejszej pojemności – puszka wody będzie więc idealna dla osób potrzebujących napoju na raz.

Cena wody jest przy tym korzystna.

Opinie o Woda kokosowa Lidl - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 + 4 =

Opinie o produkcie

  1. A awe224

    Pyszna

    5.0

Podobne