958 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Chorizo Lidl

Producent: Sol&Mar
Kategoria: Ogólna
chorizo lidl

Chorizo Lidl

Producent: Sol&Mar Kategoria: Ogólna

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Chorizo Lidl – informacje o produkcie

Chorizo Lidl to produkt marki Sol&Mar – marki własnej należącej do sieci sklepów Lidl będącej częścią międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl.

Pod marką Sol&Mar dostępne są różnego rodzaju produkty spożywcze charakterystyczne dla kuchni hiszpańskiej i portugalskiej, w tym także chorizo. Jest to surowa, suszona kiełbasa wytwarzana z mięsa wieprzowego, dojrzewająca, średnio rozdrobniona. Do wyprodukowania 100 gramów kiełbasy wykorzystano 135 gramów mięsa. W podstawowym wariancie jest to klasyczne chorizo extra dulce. Oferta marki obejmuje również chorizo extra picante (pikantne). Chorizo Sol&Mar produkowane jest w Hiszpanii.

Produkt dostępny jest wyłącznie w sieci sklepów Lidl.

100 gramów produktu dostarcza: 476 kcal (42 g tłuszczu, 23 g białka, 1,5 g węglowodanów)

Średnia cena chorizo marki Lidla to 9-10 złotych za opakowanie zawierające 200 gramów produktu.

Zobacz też naszą opinię o chorizo z Biedronki :)

Nasza opinia o chorizo Lidl

Chorizo Lidl to bardzo smaczna kiełbasa, która doskonale sprawdzi się zarówno jako samodzielna przekąska, jak i dodatek do innych potraw. Z powodzeniem możemy zajadać ją solo. Świetnie smakuje też w towarzystwie świeżego pieczywa i warzyw. Będzie atrakcyjnym elementem deski wędlin. Chorizo to przy tym także znakomity dodatek do różnego rodzaju zup, leczo i gulaszy. Kiełbasę możemy położyć na pizzę czy zapiekankę, wykorzystać w daniach makaronowych i sałatkach.

Trzeba zresztą, że chorizo z Lidla smakuje naprawdę dobrze. Ma wyrazisty i bogaty smak – delikatnie słodkawy z wyczuwalną kwaskową nutą. Całość jest odpowiednio doprawiona, aromatyczna i ma charakterystyczny czerwony kolor. Warto też wspomnieć, że jest to oryginalny produkt hiszpański.

Cena chorizo Lidl jest przy tym korzystna.

Opinie o Chorizo Lidl - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

79 + = 83

Podobne