584 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Krzesełko do karmienia Bloom

Producent: Bloom
Kategoria: Krzesełko do karmienia – rodzaje, ranking, ceny
krzesełko do karmienia bloom

Krzesełko do karmienia Bloom

Producent: Bloom Kategoria: Krzesełko do karmienia – rodzaje, ranking, ceny

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Krzesełko do karmienia Bloom – informacje o produkcie

Krzesełko do karmienia Bloom to produkt firmy Bloom – przedsiębiorstwa założonego przez czterech ojców, zajmującego się produkcją i sprzedażą mebli i akcesoriów dziecięcych, które w założeniu łączyć mają funkcjonalność, innowacyjność i nowoczesny design.

Oferta firmy obejmuje m.in. krzesełko do karmienia Bloom Fresco. Jest to mebel przeznaczony dla dzieci od urodzenia do około 8. roku życia (maksymalne obciążenie to 36 kg). Zbudowany jest ze stelaża, do którego należy dokupić zestaw startowy wkładek do krzesełka Bloom Fresco.

Krzesełko ma trzy pozycje: leżącą, półleżącą i siedzącą. Wyposażone jest w funkcję pneumatycznego podnoszenia siedziska oraz obrotu siedziska w zakresie 360 stopni. Istnieje możliwość ustawienia tacki na wysokości 91 cm. Wypełnienie siedziska jest wyjmowane i zapobiega wyślizgnięciu się mniejszego dziecka z krzesła. Wyjmowany podnóżek jest regulowany na trzech wysokościach.

Krzesełko do karmienia Bloom Fresco jest wyposażone w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa odpinane jednym przyciskiem, duże kółka oraz tackę (zdejmowaną, antypoślizgową, regulowaną). Produkt dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych.

Średnia cena krzesełka do karmienia Bloom Fresco to 2000-3000 złotych (w zależności od wersji). Cena nie obejmuje zestawu startowego Bloom Fresco (średnio 500-600 złotych).

Nasza opinia o krzesełku do karmienia Bloom

Krzesełko do karmienia Bloom Fresco to niewątpliwie produkt wyjątkowy, dopracowany w każdym najmniejszym szczególe. Śmiało można określić go więc jako – niezwykle zresztą udane – połączenie funkcjonalności i nowoczesności. I tak, pierwsze, co rzuca się w oczy, to jego wygląd – nowoczesny, wręcz futurystyczny. Z całą pewnością robi wrażenie, choć nie musi przypaść do gustu każdemu. Jeszcze ważniejsze pod względem wyjątkowości są jego funkcje, a te niewątpliwie wyróżniają krzesełko Bloom na tle innych.

Pneumatyczne podnoszenie siedziska i jego obrót w zakresie 360 stopni to jedne z jego największych atutów. Ale ich lista jest długa. Do zalet krzesełka należy również możliwość ustawienia siedziska w trzech trybach użytkowania, regulowany podnóżek, wyjmowane siedzisko, duże kółka umożliwiająca łatwe przemieszczanie itd. Bezpieczeństwo jest tu też utrzymane na najwyższym poziomie. Nie zapomniano również o kwestiach praktycznych, takich jak duża, zdejmowana tacka.  

Krzesło świetnie sprawdzi się już od pierwszych dni życia malucha, ale doskonale spełni swoją rolę również dla dziecka kilkuletniego (do 36 kg) – a tak długa możliwość użytkowania mebla to przecież jego ogromna zaleta. Całość jest bardzo łatwa do czyszczenia, o co zadbano w każdym szczególe.

Krzesełko do karmienia od Bloom jest przy tym niezwykle wygodne – zarówno dla dziecka, jak i rodzica czy opiekuna. Jego niewątpliwą wadę stanowi cena – ta jest zaś bardzo wysoka. Już koszt zakupu stelaża może przyprawić niejednego rodzica o zawrót głowy. Tymczasem do pełnego skompletowania krzesełka należy dokupić jeszcze zestaw startowy. Bez wahania można więc powiedzieć, że jest to produkt luksusowy.

Opinie o Krzesełko do karmienia Bloom - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 3 = 2

Podobne