584 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Krzesełko do karmienia Chicco

Producent: Chicco
Kategoria: Krzesełko do karmienia – rodzaje, ranking, ceny
krzesełko do karmienia chicco

Krzesełko do karmienia Chicco

Producent: Chicco Kategoria: Krzesełko do karmienia – rodzaje, ranking, ceny

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Krzesełko do karmienia Chicco – informacje o produkcie

Krzesełko do karmienia Chicco to produkt firmy Chicco – włoskiego przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją zabawek, wózków, łóżeczek, krzesełek i innych akcesoriów dziecięcych, działającego od ponad 60 lat na rynku.

Pod marką Chicco oferuje się kilka rodzajów krzesełek dla dzieci. Jednym z popularniejszych produktów tego typu jest natomiast krzesełko do karmienia Chicco Polly Easy.

Jest to mebel przeznaczony dla dzieci od 6. miesiąca życia. Dla najmłodszych dzieci pełni funkcję krzesełka do karmienia oraz leżaczka. W późniejszym czasie (po odczepieniu tacki) może służyć jako zwykłe krzesełko dla dziecka dosuwane do stołu – jest to możliwe dzięki regulacji wysokości. Regulacja obejmuje siedem poziomów.

Krzesełko Chicco wyposażone jest w podnóżek (ustawiany w trzech pozycjach), pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz cztery kółka. Istnieje ponadto możliwość regulacji stopnia odchylenia oparcia oraz pozycji zdejmowanej tacki. Siedzisko mebla wykończone jest tapicerką z PCV (w ofercie znajdują się różne kolory i wzory tapicerki).

Średnia cena krzesełka do karmienia Chicco Polly Easy to 450 złotych.

Nasza opinia o krzesełku do karmienia Chicco

Krzesełko do karmienia Chicco Polly Easy to bezpieczny, komfortowy i funkcjonalny mebel dla dziecka. Świetnie sprawdzi się zarówno dla niemowlęcia, jak i starszej pociechy. Możliwość dostosowania krzesełka do wieku i wzrostu dziecka to zresztą jeden z największych atutów produktu. Umożliwia to przede wszystkim regulacja wysokości – po ustawieniu odpowiedniej wysokości krzesło można przysunąć do stołu.

Siedzisko krzesełka jest szerokie i wygodne, a także łatwe do czyszczenia. Tapicerka jest trwała i wytrzymała, co z pewnością docenią wszyscy rodzice. Istnieje możliwość odpięcia tacki – funkcja ta pozwala m.in. na umycie jej pod bieżącą wodą.

Do zalet krzesełka należy również wyposażenie w postaci czterech obrotowych kółek, dzięki którym można go bez trudu przestawiać. Kółka posiadają blokady. Bezpieczeństwo zapewniają także szelki zabezpieczające. Nie sposób nie wspomnieć też o regulacji oparcia siedziska, co niewątpliwie wpływa na wygodę użytkowania. Ponadto krzesełko Chicco jest dość lekkie, a przy tym stabilne. Łatwo się składa i rozkłada.

Niektórzy rodzice narzekają na niezbyt płynną jazdę kółek, a także nietrwałe mocowanie tacki. Atuty krzesełka są jednak zdecydowanie liczniejsze niż jego wady. Cena mebla jest przy tym dość korzystna, a jego producent to firma godna zaufania.

Opinie o Krzesełko do karmienia Chicco - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

50 + = 52

Podobne