584 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Krzesełko do karmienia Lionelo

Producent: Lionelo
Kategoria: Krzesełko do karmienia – rodzaje, ranking, ceny
krzesełko do karmienia lionelo

Krzesełko do karmienia Lionelo

Producent: Lionelo Kategoria: Krzesełko do karmienia – rodzaje, ranking, ceny

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Krzesełko do karmienia Lionelo – informacje o produkcie

Krzesełko do karmienia Lionelo to produkt firmy Lionelo – polsko-holenderskiego przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją łóżeczek, wózków, fotelików samochodowych i innych akcesoriów dziecięcych.

Pod marką Lionelo dostępnych jest wiele rodzajów krzesełek dla dzieci. Jeden z częściej wybieranych produktów to zaś krzesełko do karmienia Lionelo Linn Plus.

Jest to mebel przeznaczony dla dzieci od 6. miesiąca życia do 3. roku życia (maksymalne obciążenie to 15 kg). Ma stalową konstrukcję i wyposażony jest w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz tylne koła i antypoślizgowe nakładki. Istnieje możliwość regulacji wysokości, odchylenia oparcia i pozycji tacki. Posiada zdejmowany podnóżek. Siedzisko krzesełka wykończone jest tapicerką wykonaną z ekoskóry.

Średnia cena krzesełka do karmienia Lionelo Linn Plus to 350 złotych.

Nasza opinia o krzesełku do karmienia Lionelo

Krzesełko do karmienia Lionelo Linn Plus to praktyczny i bezpieczny mebel, który doskonale sprawdzi się jako element wyposażenia dla małego dziecka. Może być wykorzystywane już od momentu, kiedy maluch zaczyna siadać i podejmuje pierwsze próby rozszerzania diety. Co więcej, w późniejszym czasie spełni rolę również normalnego krzesełka. Możliwość tak długiego użytkowania mebla z powodzeniem wpisać zaś można na listę jego największych atutów.

Do niekwestionowanych zalet produktu należy również regulacja oparcia i wysokości – umożliwia to odpowiednie dostosowanie krzesła do wieku i wzrostu dziecka. Wygodzie sprzyja podnóżek i możliwość zmiany pozycji tacki. Dodatkowo tacka ma zdejmowaną wierzchnią część, którą można umyć pod bieżącą wodą lub w zmywarce. Bezpieczeństwo i stabilną pozycję zapewniają pięciopunktowe pasy. Dodatkowo na dole krzesła znajduje się kosz, który może służyć jako praktyczny pojemnik na zabawki czy inne przedmioty.

Krzesełko do karmienia Lionelo Linn Plus jest lekkie, a przy tym stabilne. Ma niewielkie rozmiary i jest łatwe do złożenia – to z pewnością duży plus, jeśli chodzi o przechowywanie i transport mebla. Jego tapicerka jest miła w dotyku, a także łatwa do utrzymania w czystości. Z opinii niektórych rodziców wynika, że nie jest jednak zbyt trwała. Do wad zaliczyć można także brak możliwości regulacji podnóżka.

Opinie o Krzesełko do karmienia Lionelo - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

55 − 51 =

Podobne