584 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Krzesełko do karmienia Fisher-Price

Producent: Fisher-Price
Kategoria: Krzesełko do karmienia – rodzaje, ranking, ceny
krzesełko do karmienia fisher price

Krzesełko do karmienia Fisher-Price

Producent: Fisher-Price Kategoria: Krzesełko do karmienia – rodzaje, ranking, ceny

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Krzesełko do karmienia Fisher-Price – informacje o produkcie

Krzesełko do karmienia Fisher-Price to produkt firmy Fisher-Price – amerykańskiego przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją zabawek i akcesoriów dziecięcych, działającego od 1930 roku.

Obecnie w ofercie firmy znaleźć można m.in. krzesełko do karmienia Fisher-Price nakładka SpaceSaver. Jest to nakładka na krzesło pełniąca funkcję pełnowymiarowego krzesełka do karmienia dziecka. Wykonana jest z tworzywa sztucznego. Składa się z siedziska z materiałowym pokryciem i zdejmowanego blatu z dodatkową wkładaną tacką. Wyposażona jest w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Ma regulację wysokości (dwa stopnie), pochylenia (trzy pozycje) i dopasowania do brzuszka (cztery ustawienia). Z tyłu konstrukcji znajduje się miejsce na tackę. Maksymalne obciążenie krzesełka to 15 kg. Producent zapewnia, że nakładka pasuje do większości krzeseł.

Średnia cena krzesełka do karmienia Fisher-Price nakładka SpaceSaver to 250 złotych.

Nasza opinia o krzesełku do karmienia Fisher-Price

Krzesełko do karmienia Fisher-Price nakładka SpaceSaver to praktyczny i bezpieczny element wyposażenia dla małego dziecka. Za jego największą zaletę uznać można kompaktowe rozmiary mebla, który zachowuje przy tym funkcjonalność pełnowymiarowego krzesełka. W oczywisty sposób przekłada się to na łatwość przechowywania i transportu. Świetnie sprawdzi się więc w niewielkich pomieszczeniach, a także w razie potrzeby zabrania nakładki ze sobą, np. w podróż.

Sama konstrukcja krzesełka jest bezpieczna. Nakładka wyposażona jest również w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, a jej siedzisko jest wygodne, odpowiednio głębokie i wyprofilowane.

Do atutów produktów zaliczyć można ponadto wielostopniową regulację krzesełka, która pozwala na dostosowanie go do wieku i wzrostu dziecka. Warto wspomnieć także o praktycznym głębokim blacie z tacką. Tacka jest wyjmowana – można umyć ją pod bieżącą wodą lub w zmywarce. Pokrycie siedziska wykonane jest z materiału odpornego na zabrudzenia, wymaga przy tym jednak dość częstego prania. Istnieje również możliwość odpięcia blatu (i umieszczenia go na specjalnym miejscu z tyłu), dzięki czemu krzesło z nakładką Fisher-Price można dosunąć do stołu.  

Przy licznych zaletach krzesełko do karmienia Fisher-Price może nie wzbudzać zaufania niektórych rodziców i sprawiać wrażenie mało stabilnego i niezbyt bezpiecznego miejsca dla dziecka – niemniej jednak taka jest specyfika tego rodzaju wyposażenia i trudno taką konstrukcję uznać jednoznacznie za jego wadę. Poza tym producent zapewnia wprawdzie, że nakładka pasuje na większość krzeseł, warto jednak sprawdzić wcześniej, czy będzie kompatybilna z meblami domowymi.

Opinie o Krzesełko do karmienia Fisher-Price - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

37 − = 28

Podobne