584 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Krzesełko do karmienia Ricokids

Producent: Global Income
Kategoria: Krzesełko do karmienia – rodzaje, ranking, ceny
krzesełko do karmienia ricokids

Krzesełko do karmienia Ricokids

Producent: Global Income Kategoria: Krzesełko do karmienia – rodzaje, ranking, ceny

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Krzesełko do karmienia Ricokids – informacje o produkcie

Krzesełko do karmienia Ricokids to produkt firmy Global Income – polskiego przedsiębiorstwa e-commerce, właściciela wielu marek, w tym marki Ricokids.

Oferta Ricokids obejmuje kilka rodzajów krzesełek dla dzieci. Jednym z częściej wybieranych produktów marki jest natomiast krzesełko Ricokids Belo.

Jest to mebel przeznaczony dla dzieci od 6. miesiąca życia do 3. roku życia (maksymalne obciążenia to 15 kg). Złożony jest z metalowej ramy z tworzywa sztucznego i siedziska wykończonego tkaniną. Posiada regulację wysokości (osiem stopni), odchylenia oparcia i podnóżka. Wyposażony jest w odpinaną tackę z nakładką z podwyższonymi brzegami i pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. W zestawie znajduje się pałąk z zabawkami. W tylnych nogach krzesła umieszczono kółka.

Średnia cena krzesełka do karmienia Ricokids Belo to 400 złotych.

Nasza opinia o krzesełku do karmienia Ricokids

Krzesełko do karmienia Ricokids Belo to funkcjonalny mebel, który świetnie sprawdzi się podczas pierwszych lat życia dziecka. W przypadku niemowlęcia spełni funkcję zarówno leżaczka, jak i miejsca poznawania nowych smaków. Dla starszych dzieci będzie zaś wygodną i bezpieczną przestrzenią do spożywania posiłków i różnego rodzaju zabaw.

Za tak duże możliwości krzesełka odpowiada regulacja oparcia oraz wysokości, która pozwala na dostosowanie pozycji do wieku malucha. Dodatkowo regulować można położenie tacki, a w razie potrzeby całkowicie ją zdjąć. Tacka przystosowana jest do mycia w zmywarce. Ma praktyczne podwyższane brzegi.

Siedzisko krzesełka jest bardzo wygodne i szerokie. Komfort zapewnia również regulowany podnóżek. Bezpieczeństwo gwarantują pięciopunktowe pasy i dodatkowe zabezpieczenie uniemożliwiające samoistne wysunięcie się dziecka (zabezpieczenie można potem zdemontować).

Krzesełko do karmienia Ricokids jest stosunkowo lekkie i łatwo się składa. Nie zajmuje po złożeniu zbyt wiele miejsca. Jego przemieszczanie ułatwiają kółka w tylnych nogach.

Opinie o Krzesełko do karmienia Ricokids - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

26 − = 18

Podobne