584 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Krzesełko do karmienia Ikea Antilop

Producent: IKEA
Kategoria: Krzesełko do karmienia – rodzaje, ranking, ceny
krzesełko do karmienia antilop ikea

Krzesełko do karmienia Ikea Antilop

Producent: IKEA Kategoria: Krzesełko do karmienia – rodzaje, ranking, ceny

0.0 Opinie (0)

Oznacz status produktu:

Krzesełko do karmienia Ikea Antilop – informacje o produkcie

Krzesełko do karmienia Antilop to produkt firmy Ikea – szwedzkiego przedsiębiorstwa działającego od 1943 roku, będącego liderem w branży wyposażenia domu, prowadzącego setki sklepów na całym świecie.

W ofercie firmy znaleźć można kilka rodzajów krzesełek dla dzieci. Zdecydowanie najpopularniejszym produktem tego typu jest krzesełko do karmienia Ikea Antilop. Jest to mebel przeznaczony dla małych dzieci. Umożliwia karmienia dziecka, a także samodzielne spożywanie przez nie posiłku. Złożone jest z siedziska ze zdejmowaną tacką (z podwyższonymi brzegami) oraz czterech szeroko rozstawionych nóg.

Siedzisko krzesełka oraz tacka są barwy białej, wykonano je z tworzywa polipropylenowego. Do produkcji nóg mebla (w kolorze srebra) wykorzystano zaś stal z powłoką proszkową. Wysokość krzesełka (od podłogi do końca oparcia) wynosi 90 cm. Jego maksymalne obciążenie to 15 kg.

W komplecie z krzesełkiem znajduje się pas bezpieczeństwa. Dodatkowo dokupić można pokrycie na siedzisko. Istnieje możliwość rozłożenia mebla na części. Producent zaleca używać krzesełko wewnątrz pomieszczeń.

Średnia cena krzesełka Ikea Antilop to 130 złotych.

Nasza opinia o krzesełku do karmienia Ikea Antilop

Krzesełko do karmienia Ikea Antilop to niezwykle popularny produkt, bardzo chętnie kupowany przez rodziców małych dzieci. Mebel jest często wybierany również przez właścicieli restauracji przystosowanych do pobytu najmłodszych klientów.

Za tak dużą popularnością krzesełka stoi przede wszystkim jego cena – obecnie można je kupić za około 130 złotych. Sprawia to, że koszt jego nabycia wypada nadzwyczaj korzystnie na tle cen innych dostępnych akcesoriów tego rodzaju.

Do największych zalet krzesełka do karmienia Antilop należy łatwość czyszczenia – ubrudzone części wystarczy przetrzeć nawilżoną szmatką, a możliwość zdjęcia tacki pozwala na jej umycie pod bieżącą wodą. Ponadto warto wspomnieć, że tacka ma podwyższane brzegi, dzięki czemu nic nie wyleje się poza nią na podłogę.

Niewątpliwe atuty produktu to również niska waga i wymiary mebla – krzesło jest lekkie i nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Co więcej, można je rozłożyć na części, co ułatwia jego transport i przechowywanie.

Krzesełko do karmienia Antilop ma prosty design, co pod względem estetycznym można uznać zarówno za zaletę, jak i wadę. Jest przy tym stosunkowo wygodne.

Nie sposób nie wspomnieć jednak o jego licznych wadach, do których należy m.in. brak regulacji oparcia i wysokości. Krzesełko nie posiada również podnóżka, przez co nóżki dziecka bezładnie zwisają podczas siedzenia. Wiele zarzucić można także pasowi bezpieczeństwa.

Opinie o Krzesełko do karmienia Ikea Antilop - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

4 + 2 =

Podobne