584 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Krzesełko do karmienia Stokke

Producent: Stokke
Kategoria: Krzesełko do karmienia – rodzaje, ranking, ceny
krzesełko do karmienia stokke

Krzesełko do karmienia Stokke

Producent: Stokke Kategoria: Krzesełko do karmienia – rodzaje, ranking, ceny

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Krzesełko do karmienia Stokke – informacje o produkcie

Krzesełko do karmienia Stokke to produkt firmy Stokke – norweskiego przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją mebli i akcesoriów dla dzieci, działającego od 1932 roku.

Pod marka Stokke dostępne są różnego rodzaju krzesełka dla dzieci. Jednym z popularniejszych produktów firmy jest przy tym krzesełko do karmienia Stokke Tripp Trapp.

Jest to mebel przeznaczony dla dzieci. Umożliwia karmienia dziecka i samodzielne spożywanie przez nie posiłku. Może być przy tym wykorzystywany od urodzenia (istnieje możliwość dokupienia zestawu dla noworodków). Producent określa je jako mebel, który rośnie razem z dzieckiem – może być więc używany przez całe życie (maksymalne obciążenie to 136 kg). Krzesło zostało wykonane według projektu Petera Opsvika.

Krzesełko Stokke produkowane jest z drewna bukowego lub dębowego (oferta firmy obejmuje ponadto edycję limitowaną krzeseł z jesionu). Dostępne kolory krzesełek dębowych to: Oak Natural, Oak Black i dębowy brąz. Krzesełka bukowe oferowane są w szerokiej gamie kolorystycznej (m.in. naturalny, biały, czarny, czerwony, szary, żółty). Mebel wyposażony jest w siedzisko oraz podnóżek – oba z możliwością regulacji głębokości i wysokości.

Średnia cena krzesełka do karmienia Stokke Tripp Trapp to 1000 złotych.

Nasza opinia o krzesełku do karmienia Stokke

Krzesełko do karmienia Stokke to funkcjonalny i bezpieczny mebel, który rośnie razem z dzieckiem. Możliwość tak długiego użytkowania to przy tym jedna z jego największych zalet. Dzięki regulacji siedziska i podnóżka, a także maksymalnemu udźwigowi do 136 kilogramów krzesło może być wykorzystywane zarówno przez dziecko (od urodzenia po zakupie odpowiedniego zestawu), jak i osobę dorosłą. Krzesło jest przy tym bardzo trwałe i wytrzymałe, a także bezpieczne i wygodne. Solidne oparcie dla nóżek i komfortowe siedzisko to jego niekwestionowane atuty.

Do zalet krzesełka do karmienia Stokke zaliczyć można również jego klasyczny skandynawski design oraz oferowaną szeroką gamę kolorystyczną. Jego styl można z powodzeniem określić jako ponadczasowy i uniwersalny, a nawet kultowy. Mebel pasuje więc właściwie do każdego wnętrza. Już zresztą fakt, że popularność tego modelu nie słabnie od 1972 roku, mówi sam za siebie.

Pewną wadę stanowić może dość duża waga mebla – krzesło wykonane jest z drewna, a co za tym idzie, jest ciężkie. Jego transport może przysporzyć więc nieco kłopotów. Dla niektórych trudnością może być również przesuwanie czy przemieszczanie. Warto też wspomnieć, że cena krzesełka Stokke jest dość wysoka. Jej relacja do jakości wypada jednak nadzwyczaj korzystnie. 

Opinie o Krzesełko do karmienia Stokke - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

60 + = 62

Podobne