914 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Margaryna Optima Cardio

Producent: Bunge
Kategoria: Margaryna – tańszy zastępnik masła czy produkt wysokiej jakości?
optima cardio margaryna

Margaryna Optima Cardio

Producent: Bunge Kategoria: Margaryna – tańszy zastępnik masła czy produkt wysokiej jakości?

3.6 Opinie (5)

Oznacz status produktu:
 • margaryna
 • margaryna Optima Cardio
 • Optima Cardio

Margaryna Optima Cardio – informacje o produkcie

Margaryna Optima Cardio to produkt firmy Bunge – największego polskiego przetwórcy nasion oleistych, znanego producenta tłuszczów roślinnych.

Jest to margaryna wytwarzana na bazie tłuszczów roślinnych z dodatkiem steroli roślinnych. Przeznaczona jest do smarowania pieczywa. Zawartość tłuszczu w produkcie wynosi 60%. Nie zawiera konserwantów.

Poleca się ją szczególnie osobom dbającym o zdrowie. Produkt ma klinicznie udowodnione działanie. Skutecznie wspiera obniżenie cholesterolu – według zapewnień producenta w 2-3 tygodnie obniża jego poziom o około 10%.

W skład margaryny Optima Cardio wchodzą: oleje i tłuszcze roślinne (rzepakowy, palmowy, kokosowy), woda, roślinne estry sterolu (sterole roślinne 5,4%), sól (0,5%), emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyny), aromat, regulator kwasowości (kwas cytrynowy),witaminy (a,d), barwnik (karoten).

100 gramów produktu dostarcza: 540 kcal (60 g tłuszczu, 0 g węglowodanów, 0 g białka).

Średnia cena margaryny Optima Cardio to 18-20 złotych za opakowanie zawierające 400 gramów produktu.

Nasza opinia o margarynie Optima Cardio

Margaryna Optima Cardio to znany i często wybierany przez klientów produkt. Jego największą zaletą jest dobry i bezpieczny skład, który zdecydowanie wyróżnia go na rynku.

Margarynę produkuje się z wykorzystaniem wysokiej jakości olejów roślinnych. Dużym atutem jest ponadto dodatek aktywnych steroli roślinnych, które skutecznie pomagają obniżyć poziom cholesterolu we krwi – zmiany widoczne są już po 2-3 tygodniach stosowania produktu. Jest to istotne zwłaszcza z uwagi na ryzyko choroby wieńcowej serca, a także wystąpienia innych schorzeń.

Produkt jest ponadto naturalnym i bogatym źródłem kwasów Omega 3. Do jego zalet zalicza się również brak konserwantów.

Margaryna Optima Cardio jest bardzo smaczna i ma atrakcyjną konsystencję – jej smak jest łagodny i przypomina masło, a margaryna jest miękka i gładka. Ma również przyjemny aromat. Nie sprawia kłopotów podczas rozsmarowywania jej na pieczywie.

Cena margaryny Optima Cardio jest dość wysoka. Niemniej jednak jej stosunek do jakości, którą ocenia się jako wysoką, jest nadzwyczaj korzystny.

Opinie o Margaryna Optima Cardio - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 + 2 =

Opinie o produkcie

 1. BC Bogusława Chmielewska

  Jest bardzo smaczna.

  5.0

 2. G GrażynaW

  zgadzam sie, naprawde dobry produkt

  4.0

 3. A Ars

  Rakotwórczy olej palmowy,

  1.0

Podobne