659 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Margaryna Rama Classic

Producent: Unilever
Kategoria: Margaryna – tańszy zastępnik masła czy produkt wysokiej jakości?
margaryna rama classic

Margaryna Rama Classic

Producent: Unilever Kategoria: Margaryna – tańszy zastępnik masła czy produkt wysokiej jakości?

1.3 Opinie (3)

Oznacz status produktu:
 • margaryna
 • margaryna Rama Classic
 • Rama

Margaryna Rama Classic – informacje o produkcie

Margaryna Rama Classic to produkt spożywczy firmy Unilever – potężnego koncernu, którego historia rozpoczyna się na początku XX wieku, właściciela wielu znanych i cenionych marek, jednego z największych producentów spożywczych na świecie.

Jest to margaryna wytwarzana na bazie oleju rzepakowego (zawartość 45%). Jej skład został wzbogacony witaminami A, D i E. Nie zawiera częściowo utwardzonych kwasów tłuszczowych. Przeznaczona jest przede wszystkim do smarowania pieczywa.

Sama marka margaryny jest najstarszą marką tego rodzaju produktów na rynku. Co więcej, jest pierwszą margaryną na świecie produkowaną na skalę przemysłową. W Polsce pojawiła się w 1993 roku.

W skład margaryny Rama Classic wchodzą: oleje roślinne (rzepakowy, palmowy), woda, maślanka w proszku, sól (0,3%), emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyny), substancja konserwująca (sorbinian potasu), kwas (kwas cytrynowy), naturalny aromat, witaminy A, D i E, barwnik (karoteny), Zawartość tłuszczu 60%.

100 gramów produktu dostarcza: 664 kcal (75 g tłuszczu, 0,5 g węglowodanów, 0,5 g białka).

Średnia cena margaryny Rama Classic to 8-9 złotych za opakowanie zawierające 450 gramów produktu.

Nasza opinia o margarynie Rama Classic

Margaryna Rama Classic to wysokiej jakości produkt o naturalnym smaku i dobrym składzie. Obecna jest na rynku od dawna, a jej popularność od lat nie słabnie. Sama marka jest zresztą jedną z najbardziej znanych marek margaryn na rynku.

Za tak dobrą sławą margaryny stoi przede wszystkim jej prosty, naturalny i bezpieczny skład – Rama Classic wytwarzana jest na bazie wysokiej jakości oleju rzepakowego, którego zawartość wynosi 45%. Nie zawiera częściowo utwardzonych kwasów tłuszczowych, uznawanych za szkodliwe dla zdrowia, co jest jej niekwestionowanym atutem.  

Do jej zalet zaliczyć można również właściwości prozdrowotne – margaryna Rama Classic jest źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega 3 i Omega 6. Jej skład wzbogacono ponadto witaminami o ważnym znaczeniu dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Ponadto margaryna Rama Classic jest smaczna i ma kremową konsystencję. Łatwo rozsmarowuje się na pieczywie i przyjemnie pachnie.

Cena margaryny Rama Classic jest przy tym korzystna. Za jej produkcję odpowiedzialna jest natomiast ceniona na całym świecie firma z prawie 100-letnią tradycją.

Opinie o Margaryna Rama Classic - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

43 − 36 =

Opinie o produkcie

 1. M Magda

  Zawiera Olej palmowy - nie kupuje, bo jest szkodliwy i smierdzi

  0.0

 2. S Slawek

  A dlaczego nie ma opisu o oleju palmowym który jest dodawany? . Przecież to dziadostwo.

  1.0

 3. H Haron

  Dobra to ona była ponad 20lat temu,teraz poślednie smarowidło na bazie niewiadomo czego.

  2.0

Podobne