948 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Margaryna Śniadaniowa

Producent: Bielmar
Kategoria: Margaryna – tańszy zastępnik masła czy produkt wysokiej jakości?
margaryna śniadaniowa

Margaryna Śniadaniowa

Producent: Bielmar Kategoria: Margaryna – tańszy zastępnik masła czy produkt wysokiej jakości?

0.0 Opinie (0)

Oznacz status produktu:
  • margaryna
  • margaryna Śniadaniowa
  • Śniadaniowa Klasyczna
  • Śniadaniowa

Margaryna Śniadaniowa – informacje o produkcie

Margaryna Śniadaniowa to produkt firmy Bielmar – znanego i cenionego przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją tłuszczów roślinnych.

Jest to margaryna wytwarzana na bazie olejów roślinnych z dodatkiem naturalnie ukwaszonego mleka. Nie zawiera środków konserwujących. Została wzbogacona dodatkiem witamin A, D i E. Przeznaczona jest do smarowania pieczywa. Na rynku pojawiła się w 1991 roku.

Oprócz klasycznej wersji Śniadaniowej w ofercie firmy Bielmar znajdziemy jej inne warianty. To m.in. margaryna Śniadaniowa Maślany Smak, o smaku wiejskiego masła czy Gold.

W skład margaryny Śniadaniowej wchodzą: oleje roślinne - rzepakowy, słonecznikowy w zmiennych proporcjach, woda, tłuszcz palmowy, mleko ukwaszone, emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem cytrynowym, lecytyny słonecznikowe), sól (0,24%), aromaty, barwnik (annato), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), witaminy (A, D).

100 gramów produktu dostarcza: 541 kcal (60 g tłuszczu, 0,1 g węglowodanów, 0,1 białka).

Średnia cena tej margaryny to 6-7 złotych za opakowanie zawierające 450 gramów produktu.

Nasza opinia o margarynie Śniadaniowej

Margaryna Śniadaniowa to znany i lubiany produkt, który od wielu lat gości na wielu stołach w polskich domach. Do jej zalet zalicza się przede wszystkim naturalny skład oraz dobry smak. Jest wytwarzana na bazie olejów roślinnych wysokiej jakości (olej słonecznikowy i rzepakowy to natomiast bogate źródło kwasów Omega 3), zawiera ponadto naturalnie ukwaszone mleko. Do jej produkcji nie stosuje się konserwantów. Produkt wyróżnia się wysoką zawartością witamin A, D i E. Margaryna jest smaczna i przypomina naturalne masło.

Warto również wspomnieć, że Śniadaniowa wytwarzana jest na bazie unikalnej, niezmiennej od lat receptury. Do atutów produktu należy także jego gładka i miękka konsystencja. Tłuszcz łatwo rozsmarowuje się na pieczywie, nawet wyjęty prosto z lodówki.

Cena Margaryny Śniadaniowej jest przy tym korzystna. Jej producent to natomiast uznana firma z ponad 90-letnią tradycją, jedno z największych polskich przedsiębiorstw zajmujących się produkcją tłuszczów roślinnych.

Opinie o Margaryna Śniadaniowa - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 15 = 20

Podobne