948 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Sok pomarańczowy Biedronka Riviva

Producent: Riviva
Kategoria: Sok pomarańczowy – właściwości i wartości odżywcze napoju
sok pomarańczowy biedronka

Sok pomarańczowy Biedronka Riviva

Producent: Riviva Kategoria: Sok pomarańczowy – właściwości i wartości odżywcze napoju

3.1 Opinie (10)

Oznacz status produktu:

Sok pomarańczowy Biedronka Riviva – informacje o produkcie

Sok pomarańczowy Biedronka Riviva to produkt marki Riviva – marki należącej do portugalskiego przedsiębiorstwa Jeronimo Martins, właściciela sieci sklepów Biedronka.

Pod marką Riviva dostępne są różnego rodzaju soki, napoje i nektary. Jednym z popularniejszych produktów marki jest sok pomarańczowy 100%. Jest to produkt pasteryzowany wytwarzany na bazie zagęszczonego soku pomarańczowego.  Dostępny jest w litrowych butelkach i kartonikach o pojemności 1l i 2l. Sprzedawany jest wyłącznie w sklepach sieci Biedronka – to produkt marki własnej Jeronimo Martins.

100 ml produktu dostarcza 41 kcal (<0,5 g tłuszczu, 0,6 g białka, 9,2 g węglowodanów).

Średnia cena soku pomarańczowego Biedronka Riviva to 4 złote za opakowanie zawierające 1 litr produktu.

Nasza opinia o soku pomarańczowym Biedronka Riviva

Sok pomarańczowy Biedronka Riviva to bardzo smaczny i orzeźwiający napój. Do jego największych zalet należy dobry i bezpieczny skład – wytwarzany jest na bazie zagęszczonego soku pomarańczowego. Dzięki temu zachowuje wszystkie wartości odżywcze właściwych owocom pomarańczy. Nie zawiera przy tym konserwantów, barwników, aromatów ani cukru czy substancji słodzących. Jego smak jest naturalny, konsystencja przyjemna, a barwa atrakcyjna. Swoją słodycz sok zawdzięcza zaś wyłącznie naturalnym cukrom zawartym w owocach. Wprawdzie smakowo nieco różni się od świeżo wyciskanego soku, ale to już domena wszystkich produktów powstałych w ten sposób.

Jest to produkt dostępny wyłącznie w sieci sklepów Biedronka – pod względem jakości zasadniczo nie ustępuje jednak innym markowym produktom tego rodzaju. Jego cena jest przy tym korzystna.

Opinie o Sok pomarańczowy Biedronka Riviva - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 − = 13

Opinie o produkcie

 1. D Detektyw

  Nie kupujcie tego , to jest trucizna , mam po niej wysypke

  1.0

 2. JJ Jaco J.

  Sok wytwarzany jest na bazie zagęszczonego soku pomarańczowego wzbogacony witaminą C. Dobry smak, konsystencja i cena.. Tym którym nie odpowiada woda, zagęszczony sok i wit C powinni skłonić się raczej w kierunku zakupów świeżych pomarańczy (najlepiej z Sycylii), samodzielnie je wycisnąć i wypić sok. W koncentratach i nektarach nie oczekujmy świeżo wyciśniętego soku. Wszystkim polecam rozsądek, zdrowe myślenie i nie robienie z siebie ofiary.

  5.0

 3. M Malinoszczak

  Bardzo dobry sok.

  5.0

 4. L Lojanta

  Sok jest gorzki. Albo źle składowany albo pomarańcze mielone w całości ze skórkami i tym, co na nich. Szkoda, bo poza goryczą smak fajny.

  3.0

 5. J Janosik

  Syf niezły bóle rzoladka sraka pierdy na maxa

  1.0

 6. P Pat

  Jest dobry

  4.0

Podobne