937 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Sok pomarańczowy Hortex

Producent: Hortex
Kategoria: Sok pomarańczowy – właściwości i wartości odżywcze napoju
sok pomarańczowy hortex

Sok pomarańczowy Hortex

Producent: Hortex Kategoria: Sok pomarańczowy – właściwości i wartości odżywcze napoju

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Sok pomarańczowy Hortex – informacje o produkcie

Sok pomarańczowy Hortex to produkt firmy Hortex – polskiego przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją soków, napojów oraz mrożonych warzyw i owoców, działającego od 1958 roku.

Pod marką Hortex dostępne są różnego rodzaju soki, w tym sok pomarańczowy Hortex Pomarańcza 100%. Jest to pasteryzowany produkt wytwarzany w 100% z zagęszczonego soku pomarańczowego. Wedle zapewnień producenta stanowi pełnowartościowe źródło witaminy C (16 mg/100 ml, co odpowiada 20% referencyjnej wartości spożycia) oraz kwasu foliowego (15 µg/100 ml, co odpowiada 7,5% referencyjnej wartości spożycia).

Dostępny jest w następujących rodzajach opakowań: butelkach PET o pojemnościach 0,3 l i 1 l oraz kartonikach o pojemnościach 1 l i 2 l.

100 ml produktu dostarcza 45 kcal (0 g tłuszczu, 0 g białek, 10,6  g węglowodanów).

Średnia cena soku pomarańczowego Hortex to 6-7 złotych za opakowanie zawierające 1 litr produktu.

Nasza opinia o soku pomarańczowym Hortex

Sok pomarańczowy Hortex to wysokiej jakości sok o klasycznym smaku dojrzałych pomarańczy. Jego niekwestionowanym atutem jest dobry skład – produkt wytwarzany jest na bazie zagęszczonego soku pomarańczowego (powstającego poprzez odparowanie wody, co znacznie wydłuża jego okres przydatności do spożycia, ułatwia również transport i przechowywanie). Według współczesnej wiedzy produkty powstałe w ten sposób stanowią pełnowartościowe źródło witamin i składników mineralnych.

Produkt nie zawiera cukru (wyłącznie cukry naturalnie występujące w owocach), konserwantów ani sztucznych barwników. Bezpośrednio przekłada się to na smak soku – wprawdzie nieco różni się od świeżo wyciskanego soku z pomarańczy, ale jest do niego zbliżony. Sok pomarańczowy Hortex to przy tym bogate i naturalne źródło witaminy C oraz kwasu foliowego – odpowiadających za prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Witamina C i kwas foliowy wspierają działanie układu odpornościowego, przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Do zalet produktu zaliczyć można również szeroki wybór rodzajów opakowań – sok dostępny jest zarówno w butelkach, jak i kartonikach. Opakowania mają różne pojemności.

Cena soku pomarańczowego Hortex jest przy tym dość korzystna. Jego producent to zaś uznana i godna zaufania firma z bogatą historią i tradycją, słynąca z produktów najwyższej jakości.

Opinie o Sok pomarańczowy Hortex - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 1 = 2

Podobne