937 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Sok pomarańczowy Tymbark

Producent: Tymbark
Kategoria: Sok pomarańczowy – właściwości i wartości odżywcze napoju
sok pomarańczowy tymbark

Sok pomarańczowy Tymbark

Producent: Tymbark Kategoria: Sok pomarańczowy – właściwości i wartości odżywcze napoju

1.0 Opinie (5)

Oznacz status produktu:

Sok pomarańczowy Tymbark – informacje o produkcie

Sok pomarańczowy Tymbark to produkt firmy Tymbark – polskiego przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją soków, napojów, nektarów i musów, działającego od 1936 roku.

Pod marką oferowane są różnego rodzaju soki, w tym sok pomarańczowy Tymbark Pomarańcza. Jest to napój zawierający 100% soku pomarańczowego, wytwarzany z zagęszczonego soku. Stanowi źródło witaminy C (6 mg/100ml, co stanowi 7,5% referencyjnej zawartości spożycia) oraz potasu (150 mg/100ml, co stanowi 7,5% referencyjnej zawartości spożycia).  

Produkt dostępny jest w opakowaniach o następujących pojemnościach: 1000 ml (kartonik), 1000 ml (butelka) i 300 ml (butelka).

100 ml produktu dostarcza 44 kcal (0 g tłuszczu, 10 g węglowodanów, 0,6 g białka).

Średnia cena soku pomarańczowego Tymbark to 5 złotych za opakowanie zawierające 1 litr produktu.

Nasza opinia o soku pomarańczowym Tymbark

Sok pomarańczowy Tymbark Pomarańcza to bardzo smaczny i chętnie kupowany napój owocowy. Jest zresztą jednym z najczęściej wybieranych produktów tego rodzaju, obecnym od wielu lat na rynku. Za jego niesłabnącą popularnością stoją nie tylko walory smakowe, bo także dobry i bezpieczny skład.

Sok nie zawiera cukru, na liście jego składników nie ma również konserwantów ani barwników – produkt składa się w 100% z soku pomarańczowego. Wytwarzany jest wprawdzie na bazie zagęszczonego soku (uzyskiwanego w procesie odparowania wody), co dla niektórych osób może stanowić pewną wadę. Wpływa to również na smak, który nieco odbiega od smaku naturalnego, świeżo wyciskanego soku pomarańczowego. Proces odtwarzania soku nie ma jednak wpływu na zawartość składników odżywczych. Przekłada się za to na trwałość produktu i przedłużony okres przydatności do spożycia.

Sok pomarańczowy Tymbark jest przy tym bogatym i naturalnym źródłem witaminy C (wspomagającej m.in. funkcjonowania układu odpornościowego) oraz potasu (jednego z najważniejszych pierwiastków w organizmie).

Do zalet produktu zaliczyć można również możliwość wyboru opakowania – napój dostępny jest zarówno w kartoniku, jak i plastikowej butelce. Opakowania mają przy tym ergonomiczny kształt – wygodnie leżą w dłoni i nie sprawiają problemu przy ich chwytaniu.

Cena soku pomarańczowego Tymbark jest przy tym korzystna. Jego producent to uznana firma z długą historią i bogatą tradycją. Sama marka Tymbark to zaś marka ceniona w wielu krajach świata.

Opinie o Sok pomarańczowy Tymbark - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

23 − 17 =

Opinie o produkcie

 1. W Wojewoda

  Kiedyś to był sok, teraz jakiś syf..

  1.0

 2. N Nickifor

  Kiedyś był bardzo dobry. Ostatnio beznadziejnie rozwodniony.

  1.0

 3. DD Drab drab

  Przez lata kupowaliśmy tylko ten sok z zaufaniem do firmy.. Niestety w tamtym roku jesienia jakość spadła bardzo. Teraz jest to raczej rozwodniony słodki napój niż sok z pomarańczy. Rozglądamy się za nowym producentem.

  1.0

Podobne