937 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Sok pomarańczowy Cappy

Producent: Coca-Cola
Kategoria: Sok pomarańczowy – właściwości i wartości odżywcze napoju
sok pomarańczowy cappy

Sok pomarańczowy Cappy

Producent: Coca-Cola Kategoria: Sok pomarańczowy – właściwości i wartości odżywcze napoju

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:

Sok pomarańczowy Cappy – informacje o produkcie

Sok pomarańczowy Cappy to produkt firmy Coca-Cola – jednego z największych na świecie producentów napojów, właściciela marki Cappy.

Pod marką Cappy produkuje się różnego rodzaju soki, w tym sok pomarańczowy Cappy. Jest to produkt pasteryzowany, wytwarzany w 100% z zagęszczonego soku pomarańczowego. Dostępny jest w plastikowych butelkach o pojemności 1 litra i 330 ml, a także szklanych butelkach o pojemności 250 ml.

100 ml produktu dostarcza 42 kcal (0 g tłuszczu, 0,7 g białka, 8,7 g węglowodanów).

Średnia cena soku pomarańczowego Cappy to 6-7 złotych za opakowanie zawierające 1 litr produktu.

Nasza opinia o soku pomarańczowym Cappy

Sok pomarańczowy Cappy to smaczny i orzeźwiający napój, bardzo chętnie wybierany przez klientów. Jego największą zaletą jest dobry skład – produkt wytwarzany jest z zagęszczonego soku pomarańczowego. Nie zawiera przy tym konserwantów, barwników, cukru ani żadnych innych dodatków. Zachowuje wszystkie cenne wartości właściwe pomarańczom. Jest więc bogatym i naturalnym źródłem witaminy C oraz potasu – bardzo istotnych z uwagi na prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

To niewątpliwie przekłada się na jego smak, o którym nie sposób nie wspomnieć. Sok jest orzeźwiający i bardzo dobry. Ma również przyjemną dla zmysłów konsystencję i piękny, naturalny kolor. Można pokusić się nawet o stwierdzenie, że jest to jeden z najlepszych tego rodzaju produktów dostępnych na rynku.

Cena soku pomarańczowego Cappy jest dość przystępna. Jego producent to uznana w branży firma z bogatą tradycją. Marka Cappy to zaś marka ceniona i rozpoznawalna w wielu krajach na całym świecie.

Opinie o Sok pomarańczowy Cappy - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 + 1 =

Podobne