937 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Sok pomarańczowy Lidl Solevita

Producent: Solevita
Kategoria: Sok pomarańczowy – właściwości i wartości odżywcze napoju
sok pomarańczowy lidl solevita

Sok pomarańczowy Lidl Solevita

Producent: Solevita Kategoria: Sok pomarańczowy – właściwości i wartości odżywcze napoju

2.3 Opinie (3)

Oznacz status produktu:

Sok pomarańczowy Lidl Solevita – informacje o produkcie

Sok pomarańczowy Lidl Solevita to produkt marki Solevita – marki należącej do przedsiębiorstwa Lidl Polska, będącego częścią międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl.

Pod marką Solevita sprzedawane są różnego rodzaju soki i nektary. Jednym z chętniej wybieranych produktów marki jest sok pomarańczowy 100%. Jest to produkt pasteryzowany wytwarzany na bazie zagęszczonego soku pomarańczowego, wzbogacany witaminą C (32 ml/100ml, co odpowiada 40% referencyjnej wartości spożycia). Dostępny jest w butelkach o pojemności 1 l oraz kartonikach o pojemnościach 1l i 2l. Sprzedawany jest wyłącznie w sklepach sieci Lidl – to produkt marki własnej Lidl.

100 ml produktu dostarcza 44 kcal (<0,5 g tłuszczu, 0,6 g białka, 10 g węglowodanów).

Średnia cena soku pomarańczowego Lidl Solevita to 3-4 złotych za opakowanie zawierające 1 litr produktu.

Nasza opinia o soku pomarańczowym Lidl Solevita

Sok pomarańczowy Lidl Solevita to bardzo smaczny i orzeźwiający sok o naturalnym i bezpiecznym składzie. Nie zawiera żadnych środków konserwujących, sztucznych barwników czy aromatów. Wytwarzany jest z zagęszczonego soku, dzięki czemu zachowuje wszystkie cenne własności świeżych pomarańczy.

Stanowi więc naturalne i bogate źródło witaminy C. Już szklanka soku pokrywa dzienne zapotrzebowanie na tę cenną substancję. Warto przy tym wiedzieć, że witamina C jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ma m.in. korzystny wpływ na działanie układu odpornościowego.

Sok świetnie sprawdzi się jako samodzielny napój lub dodatek do drinków czy koktajlów. Jest lubiany zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. Ma naturalny smak, atrakcyjny kolor i przyjemną konsystencję.

Cena soku pomarańczowego Lidl Solevita jest bardzo korzystna. Jego jakość nie odbiega przy tym od produktów znanych i rozpoznawalnych marek.

Opinie o Sok pomarańczowy Lidl Solevita - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

99 − 89 =

Podobne