948 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Sok pomarańczowy Wosana

Producent: Wosana
Kategoria: Sok pomarańczowy – właściwości i wartości odżywcze napoju
sok pomarańczowy wosana

Sok pomarańczowy Wosana

Producent: Wosana Kategoria: Sok pomarańczowy – właściwości i wartości odżywcze napoju

0.0 Opinie (0)

Oznacz status produktu:

Sok pomarańczowy Wosana – informacje o produkcie

Sok pomarańczowy Wosana to produkt firmy Wosana – polskiego przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją wód, soków i napojów, działającego na rynku od ponad 25 lat.

Pod marką Wosana dostępne są różnego rodzaju soki. Jednym z oferowanych produktów jest sok pomarańczowy Wosana Pomarańcza. Jest to produkt wytwarzany w 100% z zagęszczonego soku pomarańczowego, wzbogacany witaminą C. Dostępny jest w plastikowych butelkach o następujących pojemnościach: 0,5 l, 1 l i 3 l.

100 ml produktu dostarcza 44 kcal (0 g tłuszczu, 0 g białka, 11 g węglowodanów).

Średnia cena soku pomarańczowego Wosana to 5 złotych za opakowanie zawierające 1 litr produktu.

Nasza opinia o soku pomarańczowym Wosana

Sok pomarańczowy Wosana to produkt wytwarzany na bazie skoncentrowanego soku pomarańczowego. Jego największą zaletą jest przy tym naturalny i bezpieczny skład. Sok nie zawiera cukru, substancji słodzących, konserwantów, aromatów ani barwników. Jego smak znacznie różni się jednak od smaku świeżych pomarańczy, jest nieco sztuczny i nienaturalny.

Produkt został wzbogacony witaminą C, co sprawia, że stanowi jej bogate źródło. Warto przy tym wiedzieć, że witamina C jest substancją niezbędną do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Do jej głównych zadań należy zaś wsparcie działania układu odpornościowego.

Do zalet produktu zaliczyć można także możliwość wyboru pojemności opakowania. Poza standardowymi pojemnościami sok dostępny jest również w 3-litrowej butelce. Opakowanie w takich rozmiarach świetnie sprawdzi się podczas przyjęć, spotkań itd., a także jako produkt dla dużych rodzin itp.

Cena soku pomarańczowego Wosana jest bardzo korzystna. Jego producent to natomiast doświadczona i uznana firma, której produkty są znane i cenione nie tylko w Polsce, bo i na rynkach Europy Środkowej.

Opinie o Sok pomarańczowy Wosana - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

79 − = 71

Podobne