527 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Tabletki na potencję

4.0 Opinie (1)

  • tabletki na potencję
  • leki na potencję
  • suplementy diety na potencję

Tabletki na potencję to preparaty, które stosuje się w celu wywołania i utrzymania erekcji. Na rynku dostępne są dwa rodzaje środków o takim działaniu. Są to suplementy diety oraz leki dostępne bez recepty. Warto poznać ich właściwości i zasady działania. Poniżej przedstawiamy również kilka wybranych preparatów na potencję.

Tabletki na potencję – ogólne informacje

Tabletki na potencję to preparaty stosowane w przypadku zaburzeń erekcji o różnym podłożu. Przeznaczone są dla mężczyzn, którzy odczuwają spadek libido i mają kłopoty z wrażliwością i pobudzeniem seksualnym.

Preparaty tego rodzaju wspomagają aktywność seksualną i poprawiają potencję, wpływając korzystnie na wywołanie i utrzymanie erekcji.

Tabletki na potencję, źródło: Shutterstock

Rodzaje tabletek na potencję

Na rynku dostępne są różnego rodzaju tabletki na potencję. Ogólnie podzielić je można na dwie grupy: witaminowo-ziołowe suplementy diety i leki na potencję bez recepty.

SUPLEMENTY DIETY

To preparaty zawierające witaminy, aminokwasy, wyciągi roślinne i ziołowe. Preparaty tego rodzaju uzupełniają niedobory witamin i składników mineralnych, nierzadko mają działanie relaksujące i antystresowe. Wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu, a tym samym przyczyniają się do osiągnięcia i utrzymania erekcji.

TABLETKI NA POTENCJĘ ZAWIERAJĄCE SILDENAFIL

To preparaty, które w swoim składzie zawierają substancję czynną o nazwie sildenafil. Są dostępne bez recepty. Określa się je często jako odpowiedniki Viagry. Wspomagają rozkurcz mięśni gładkich, co umożliwia napływ krwi i ułatwia wzwód. Działanie leku wymaga jednak stymulacji.

Tabletki na potencję, źródło: Shutterstock

Tabletki na potencję – marki i ceny

Na rynku farmaceutycznym nie brakuje tabletek na potencję. Jednym z preparatów jest Permen King – jego średnia cena to 35-40 złotych za opakowanie zawierające 30 tabletek.

Kolejnym często polecanym środkiem jest Inventum, za który trzeba zapłacić średnio 10 złotych (opakowanie zawiera 4 tabletki do rozgryzania i żucia).

Innym nierzadko wybieranym preparatem na potencję jest Stymen. Jego średnia cena to 30-35 złotych za opakowanie zawierające 60 tabletek.

Bardzo znany jest również środek o nazwie Maxigra Go – za opakowanie zawierające 4 tabletki do żucia zapłacimy 10-12 złotych.

Mężczyźni często wybierają także Braveran. Jego średnia cena to 25 złotych za opakowanie zawierające 8 tabletek.

Opinie o Tabletki na potencję - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 3 = 1

Podobne