191 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Suplement diety Merz Spezial Dragees skóra, włosy, paznokcie

Producent: Merz Pharmaceuticals GmbH
Kategoria: Suplementy diety na włosy, skórę i paznokcie

Suplement diety Merz Spezial Dragees skóra, włosy, paznokcie

Producent: Merz Pharmaceuticals GmbH Kategoria: Suplementy diety na włosy, skórę i paznokcie

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • suplement diety na włosy skórę panokcie
  • merz spezial
  • suplement merz spezial

Merz Spezial Dragees skóra, włosy, paznokcie – informacje o produkcie

Merz Spezial Dragees Skóra, włosy, paznokcie – suplement diety wyprodukowany przez markę Merz Spezial, której produkty są dostępne w 28 krajach na świecie.

Preparat zawiera witaminy, minerały i aminokwasy wpływające korzystnie na stan włosów, skóry i paznokci. W składzie znajdziemy takie składniki jak: witamina C (przyczynia się do prawidłowego tworzenia kolagenu skóry), witamina E (hamuje działanie wolnych rodników) oraz witamina A, zwana również retinolem (polepsza kondycję cery i redukuje powstawanie zmian trądzikowych). Zalecane dzienne spożycie to dwie tabletki przyjmowane po posiłku.

Suplement Merz Spezial Dragees występuje w postaci tabletek drażowanych. Za opakowanie zawierające 60 drażetek zapłacimy ok. 37 zł.

Nasza opinia o produkcie Merz Spezial Dragees Skóra, włosy, paznokcie

Merz Spezial Dragees to preparat, który dzięki swoim właściwościom jest znany w wielu krajach na świecie. Ze względu na połączenie składników we właściwych proporcjach suplement ten cieszy się dużym zainteresowaniem. Choć jest dystrybuowany w dość wysokiej cenie, to starannie dobrane substancje aktywne zapewniają organizmowi kompleksową pielęgnację skóry, włosów i paznokci – co świadczy o wysokiej jakości produktu Merz Special.

Przed zakupem preparatu warto mieć na uwadze, że 1 drażetka zawiera mniej niż 0,03 WW (wymiennika węglowodanowego). Ponadto szybkość wystąpienia efektów suplementacji zależy od indywidualnych potrzeb organizmu i zazwyczaj jest widoczna po 2-3 miesiącach od rozpoczęcia leczenia.

Z ankiety konsumenckiej przeprowadzonej w 2004 roku przez Merz Spezial wynika, iż aż 99% konsumentów poleciłoby ten produkt bliskiej osobie.

Opinie o Suplement diety Merz Spezial Dragees skóra, włosy, paznokcie - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 2 = 1

Podobne