556 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Suplement diety Skrzypovita włosy, skóra, paznokcie

Producent: Natur Produkt Zdrovit
Kategoria: Suplementy diety na włosy, skórę i paznokcie

Suplement diety Skrzypovita włosy, skóra, paznokcie

Producent: Natur Produkt Zdrovit Kategoria: Suplementy diety na włosy, skórę i paznokcie

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • skrzypovita
  • suplement skrzypovita

Skrzypovita włosy, skóra, paznokcie ­– ­ informacje o produkcie

Skrzypovita włosy, skóra, paznokcie ­­­­­– ­produkt firmy Natur Produkt Zdrovit, która podczas tworzenia swoich produktów współpracuje z polskim producentem wysokiej jakości ekstraktów roślinnych, by zapewnić gwarancję bezpieczeństwa i najwyższą farmaceutyczną jakość preparatów.

Suplement Skrzypovita występuje w postaci kapsułek z bogatą kompozycją składników ziołowych oraz witamin i minerałów istotnych dla utrzymania prawidłowej kondycji włosów, skóry i paznokci. W składzie środka znajdują się m.in.: witaminy A, B1, B2, biotyna, cynk i skrzyp polny. Zalecana porcja produktu do spożycia to 1 kapsułka dziennie.

Suplement diety Skrzypovita włosy, skóra, paznokcie jest najczęściej dostępny w opakowaniu zwierającym 80 kapsułek. W aptekach lub drogeriach za ten produkt zapłacimy ok. 20 zł.

Nasza opinia o produkcie Skrzypovita włosy, skóra, paznokcie

Preparat Skrzypovita zalecany jest w celu uzupełnienia diety w witaminy i składniki kluczowe we wspomaganiu kondycji włosów, skóry i paznokci. Produkt wyróżnia się starannie dobranym kompleksem witamin i minerałów, wzbogaconym ekstraktem ze skrzypu polnego. Niestety niektóre składniki zawarte w suplemencie nie występują w dużych dawkach, dlatego kapsułki Skrzypovita włosy, skóra, paznokcie mogą być niewystarczające dla organizmu o wysokim zapotrzebowaniu substancji aktywnych.

Podczas zakupu tego środka warto pamiętać, że przeciwwskazaniem do przyjmowania suplementu jest nadwrażliwość na jakikolwiek jego składnik.

Opinie o Suplement diety Skrzypovita włosy, skóra, paznokcie - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

55 − = 52

Podobne