826 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Suplement diety Kerabione dla włosów, skóry, paznokci

Producent: Valentis
Kategoria: Suplementy diety na włosy, skórę i paznokcie

Suplement diety Kerabione dla włosów, skóry, paznokci

Producent: Valentis Kategoria: Suplementy diety na włosy, skórę i paznokcie

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • suplement diety na włosy skórę panokcie
  • suplement diety kerabione
  • kerabione

Kapsułki Kerabione dla włosów, skóry, paznokci – informacje o produkcie

Kapsułki Kerabione dla włosów, skóry, paznokci – środek wyprodukowany przez międzynarodową firmę Valentis, która stanowi grupę spółek farmaceutycznych zajmujących się tworzeniem i dystrybucją innowacyjnych suplementów diety.

Suplement diety Kerabione to zestaw starannie wyselekcjonowanych witamin i minerałów, wspierających zdrową skórę, włosy i paznokcie. Suplement może być stosowany do leczenia łysienia androgenowego oraz chorób skórnych, takich jak trądzik oraz łojotok. Skład preparatu pomaga uzupełniać codzienną dietę w biotynę, selen, miedź, cynk oraz witaminy C, E i A. Wymienione składniki przyczyniają się m.in. do zachowania zdrowych włosów i utrzymania ich prawidłowej pigmentacji, natomiast obecny w składzie wiesiołek, wpływa na prawidłowy metabolizm oraz właściwe funkcjonowanie układu hormonalnego. Zalecana dzienna porcja produktu to 2 kapsułki dziennie podczas posiłku, obficie przepite wodą.

Suplement diety Kerabione jest dostępny w opakowaniach zwierających od 30 do 60 kapsułek. W aptekach internetowych za największe opakowanie produktu zapłacimy ok. 35 zł.

Nasza opinia o suplemencie diety Kerabione dla włosów, skóry, paznokci

Kapsułki Kerabione dla włosów, skóry, paznokci to kompleksowe rozwiązanie dla osób borykających się z nadmiernym wypadaniem włosów, problemami skórnymi i łamliwymi paznokciami. Najbardziej dostrzegalne efekty stosowania preparatu są widoczne na włosach, ponieważ starannie dobrane składniki uzupełniają niedobory substancji odżywczych dla włosów, przez co wspierają ich budowę. Ponadto suplement wyróżnia się skutecznością, gdyż pierwsze efekty stosowania można zauważyć zaledwie po trzech tygodniach od rozpoczęcia przyjmowania.

Pomimo że opisywany produkt nie jest zalecany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, to warto pamiętać o tym, że firma Valentis stworzyła preparat Kerabione Mama, w pełni bezpieczny zarówno dla osoby dorosłej, jak i dziecka.

Opinie o Suplement diety Kerabione dla włosów, skóry, paznokci - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

43 − 42 =

Podobne