876 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Suplement na włosy i paznokcie Doppelherz aktiv

Producent: Queisser Pharma
Kategoria: Suplementy diety na włosy, skórę i paznokcie

Suplement na włosy i paznokcie Doppelherz aktiv

Producent: Queisser Pharma Kategoria: Suplementy diety na włosy, skórę i paznokcie

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • suplement na włosy i paznokcie
  • suplement diety doppelherz

Doppelherz aktiv na włosy i paznokcie – informacje o produkcie

Suplement diety na włosy i paznokcie Doppelherz aktiv – produkt firmy Queisser Pharma, która kładzie nacisk na rozwój autonomii w zakresie profilaktyki zdrowotnej i samoleczenia.

Suplement Doppelherz aktiv na włosy i paznokcie jest przeznaczony dla osób, które chcą wzmocnić strukturę swoich włosów i paznokci oraz uzupełnić codzienną dietę w substancje aktywne zawarte w produkcie. W składzie preparatu można znaleźć m. in.: kwas pantotenowy, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, witaminę B6, biotynę oraz cynk. Środek może być stosowany przez chorych na cukrzycę. Dzienna porcja suplementu to 1 kapsułka z posiłkiem lub po posiłku, obficie popita wodą. Dla uzyskania zadowalającego efektu zaleca się stosowanie preparatu przez co najmniej 3 miesiące.

Produkt występuje w papierowym opakowaniu o pojemności 30 kapsułek. Cena suplementu w aptekach internetowych wynosi ok. 19 zł.

Nasza opinia o suplemencie Doppelherz aktiv na włosy i paznokcie

Preparat Doppelherz aktiv na włosy i paznokcie dzięki wysokim zawartościom kwasu pantotenowego, witaminy B6, biotyny i cynku jest odpowiednim środkiem dla osób, którym zależy na suplementacji diety w składniki aktywne preparatu. Ze względu na to, że nie zawiera laktozy oraz substancji słodzących, z powodzeniem może być stosowany przez wrażliwych na te składniki – m.in. przez cukrzyków. Osoby decydujące się na zakup suplementu powinny mieć na uwadze, że zawiera on gluten.

Dodatkową zaletą suplementu jest to, że zawarty w składzie kwas pantotenowy pozytywnie wpływa na sprawność umysłową i fizyczną, dzięki czemu otrzymujemy produkt, który działa dwutorowo – zarówno na włosy i paznokcie, jak i pośrednio na nasze samopoczucie.

Opinie o Suplement na włosy i paznokcie Doppelherz aktiv - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 64 = 69

Podobne