556 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Suplement diety Vitapil włosy, skóra, paznokcie

Producent: NutroPharma
Kategoria: Suplementy diety na włosy, skórę i paznokcie

Suplement diety Vitapil włosy, skóra, paznokcie

Producent: NutroPharma Kategoria: Suplementy diety na włosy, skórę i paznokcie

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • suplement diety na włosy skórę panokcie
  • suplement vitapil

Vitapil włosy, skóra, paznokcie – informacje o produkcie

Vitapil włosy, skóra, paznokcie – środek wyprodukowany przez polską firmę NutroPharma, która specjalizuje się w tworzeniu żywności specjalnego przeznaczenia medycznego i jest obecna na rynku od 1990 roku.

Produkt Vitapil jest przeznaczony dla osób, które chcą uzupełnić swoją dietę w składniki pomagające zachować zdrowe włosy, skórę i paznokcie. W składzie preparatu znajdziemy takie substancje jak: miedź, wpływającą na utrzymanie prawidłowej pigmentacji włosów; biotyna, zwiększająca twardość i grubość paznokci; cynk, chroniący komórki włosów, skóry i paznokci przed wolnymi rodnikami. Ponadto Vitapil jest wzbogacony o wyciąg z bambusa, który jest naturalnym źródłem krzemionki. Zalecana dzienna porcja produktu to 1 kapsułka w trakcie posiłku. Co ważne, Vitapil włosy, skóra, paznokcie jest odpowiedni dla wegetarian.

Suplement diety Vitapil jest dostępny w opakowaniu zwierającym 60 kapsułek. W aptekach internetowych za ten produkt zapłacimy ok. 42 zł.

Nasza opinia o produkcie Vitapil Włosy, skóra, paznokcie

Preparat, dzięki starannie dobranym składnikom, wspiera zachowanie zdrowych włosów, skóry i paznokci. W składzie Vitapilu znajdziemy substancje, które bezpośrednio lub pośrednio (np. poprzez poprawę stanu skóry głowy) pozytywnie wpływają na na nasz organizm. Najbardziej dostrzegalne efekty stosowania preparatu są widoczne po dwóch miesiącach regularnego stosowania. Suplement można stosować jako uzupełnienie diety.

Podczas suplementacji warto mieć na uwadze, że u niektórych osób mogą pojawić się dolegliwości, tj. lekkie mdłości, ból żołądka, dlatego aby ich uniknąć, należy przyjmować preparat w trakcie posiłku.

Opinie o Suplement diety Vitapil włosy, skóra, paznokcie - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

6 + 1 =

Podobne