753 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Suplement diety Solgar Włosy Skóra Paznokcie

Producent: Solgar
Kategoria: Suplementy diety na włosy, skórę i paznokcie

Suplement diety Solgar Włosy Skóra Paznokcie

Producent: Solgar Kategoria: Suplementy diety na włosy, skórę i paznokcie

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • suplement diety na włosy skórę panokcie
  • suplement diety Solgar

Solgar Włosy Skóra Paznokcie – informacje o produkcie

Solgar Włosy Skóra Paznokcie – suplement diety wyprodukowany przez firmę Solgar, która jako pierwsza na świecie wprowadziła na rynek naturalny preparat multiwitaminowy w tabletkach o wysokiej zdolności działania.

Produkt jest dostępny w postaci tabletek, które zawierają takie składniki aktywne jak: organiczną postać siarki MSM – bazę dla budowy kolagenu i keratyny, krzem, witaminę C. Suplement jest bezglutenowy, a także nie zawiera drożdży, pszenicy, soi, produktów mlecznych, sztucznych substancji przedłużających trwałość, substancji słodzących, aromatów i barwników. Większość składników występujących w produkcie jest w postaci wolnej, co oznacza, że niezbędne minerały wchłaniają się bez konieczności trawienia. Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia dla osoby dorosłej to od jednej do dwóch tabletek dziennie, najlepiej w trakcie posiłku.

Suplement diety Solgar Włosy Skóra Paznokcie jest dostępny w szklanym opakowaniu o pojemności 60 lub 120 tabletek. Cena produktu jest zróżnicowana, za mniejsze opakowanie zapłacimy od 45 do 60 zł.

Nasza opinia o suplemencie Solgar Włosy Skóra Paznokcie

Produkt firmy Solgar charakteryzuje się dobrze dobranym składem, w którym występuje wiele substancji mających bezpośredni wpływ na proces tworzenia skóry, włosów i paznokci. Opakowanie z 60 tabletkami wystarcza na na miesiąc lub dwa, w zależności czy będziemy stosować jedną czy dwie tabletki dziennie. Za jedną z wad produktu można uznać duży rozmiar tabletek, które mogą powodować problemy z przełykaniem, a u osób bardziej wrażliwych uczucie dyskomfortu w przewodzie pokarmowym.

Choć produkt jest bogaty w wysoko aktywne składniki, to niestety w składzie nie znajdziemy witamin A, E czy pochodnych witaminy B, dlatego osoby, które szukają kompleksowej suplementacji, oprócz środka Solgar Włosy Skóra Paznokcie, powinny zażywać dodatkowy preparat witaminowy.

Opinie o Suplement diety Solgar Włosy Skóra Paznokcie - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

24 + = 29

Podobne