876 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Suplement diety Aliness RevitalHair włosy, skóra, paznokcie

Producent: MedicaLine
Kategoria: Suplementy diety na włosy, skórę i paznokcie

Suplement diety Aliness RevitalHair włosy, skóra, paznokcie

Producent: MedicaLine Kategoria: Suplementy diety na włosy, skórę i paznokcie

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • suplement diety na włosy skórę panokcie
  • suplement diety aliness

Aliness RevitalHair włosy, skóra, paznokcie – informacje o produkcie

Suplement diety Aliness RevitalHair włosy, skóra, paznokcie – suplement polskiej firmy MedicaLine, która zajmuje się opracowywaniem zaawansowanych technologii produkcji wykluczających użycie sztucznych nawozów i pestycydów.

Preparat Aliness RevitalHair włosy, skóra, paznokcie jest przeznaczony głównie dla osób, które oczekują poprawy stanu włosów i paznokci – ich wzmocnienia oraz stymulacji wzrostu. Skład preparatu zawiera wiele witamin i minerałów, np.: L-cysteinę, L-metioninę, biotynę, hydrolizat z protein ryżu, które są wzbogacone o wyciągi roślinne gwarantujące skuteczne efekty działania. Specjalna formuła suplementu pozwala na szybką wchłanialność produktu, przez co substancje te nie obciążają dodatkowo żołądka, nerek oraz wątroby. RevitalHair najlepiej stosować 2 razy dziennie przez okres co najmniej 2-3 miesięcy.

Suplement diety jest sprzedawany w plastikowym słoiczku z odkręcaną zakrętką o pojemności 60 kapsułek. Produkt Aliness RevitalHair jest dostępny najczęściej w aptekach internetowych, a jego cena wynosi ok. 30 zł.

Nasza opinia o suplemencie Aliness RevitalHair włosy, skóra, paznokcie

Środek RevitalHair to połączenie witamin, minerałów oraz ekstraktów roślinnych niezbędnych dla zachowania zdrowych włosów, skóry i paznokci oraz dla zapewnienia prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego i tarczycy (zawartość selenu). To co wyróżnia produkt na tle innych to innowacyjna formuła kapsułek LICAPS®. Otóż ich zawartość została wcześniej rozpuszczona i doprowadzona do postaci roztworu, aby wchłanialność zawartych w nich substancji była jak najlepsza i nie obciążała organizmu.

Ze względu na starannie dobrany skład, kapsułki mogą być spożywane przez chorych na celiakię oraz diabetyków.

Opinie o Suplement diety Aliness RevitalHair włosy, skóra, paznokcie - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

46 − = 41

Podobne