556 produktów w bazie
codziennie nowe aktualizacje

Suplement diety Belissa skóra, włosy, paznokcie

Producent: Aflofarm
Kategoria: Suplementy diety na włosy, skórę i paznokcie

Suplement diety Belissa skóra, włosy, paznokcie

Producent: Aflofarm Kategoria: Suplementy diety na włosy, skórę i paznokcie

4.0 Opinie (1)

Oznacz status produktu:
  • suplement diety na włosy skórę panokcie
  • suplement belissa

Belissa skóra, włosy, paznokcie ­­­– informacje o produkcie

Belissa skóra, włosy, paznokcie ­­– suplement wyprodukowany przez Aflofarm, jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych firm farmaceutycznych w Polsce.

Belissa skóra, włosy, paznokcie to produkt w postaci tabletek przeznaczony dla kobiet, których celem jest poprawa kondycji włosów, skóry i paznokci. Skład preparatu zawiera witaminy i ekstrakty, które dzięki swoim działaniom wspierają organizm od wewnątrz, np.: biotyna wspomaga regenerację struktury włosów, a wysoka dawka skrzypu polnego poprawia kondycję skóry, wspomagając jednocześnie wzrost włosów i paznokci. W składzie znajduje się również L-cysteina, pełniąca funkcję elementu strukturalnego białek skóry i włosów. Zalecana dzienna porcja produktu to 1 tabletka przyjmowana w trakcie lub po posiłku.

Suplement diety Belissa skóra, włosy, paznokcie jest dostępny w opakowaniach o różnych pojemnościach, jednak najpopularniejsze jest to zwierające 60 tabletek. W aptekach za preparat ten zapłacimy ok. 20 zł.

Nasza opinia o produkcie Belissa skóra, włosy, paznokcie

Środek Belissa to połączenie witamin i mikroelementów pomagających zachować zdrową skórę, włosy i paznokcie. Spośród wszystkich produktów w linii Belissa suplement ten zawiera największą dawkę skrzypu polnego, którego zawartość jest kluczowa zwłaszcza dla włosów, ponieważ stymuluje on ich cebulki, zmniejsza łamliwość i kruchość. Dzięki starannie wyselekcjonowanym składnikom preparat Belissa skóra, włosy, paznokcie jest idealnym produktem do uzupełnienia codziennej diety w brakujące składniki mineralne. Jedno opakowanie preparatu wystarcza na dwa miesiące suplementacji. 

Przed zakupem produktu warto pamiętać, że nie należy go przyjmować razem z innymi produktami będącymi źródłem witaminy A.

Opinie o Suplement diety Belissa skóra, włosy, paznokcie - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

33 + = 37

Podobne